Forum Fandom Star Trek CCG Czy Star trek zostanie zastapiony przez Wars?

Czy Star trek zostanie zastapiony przez Wars?

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Participant

Pytanie jak w tytule. Co o tym sądzicie. Dzisiaj patrząc na reakcje w Bardzie po tym jak pokazał się nowy dodatek do Wars TCG( nawiasem mowiac dopiero co sie pokazal Incursion a tu juz cos nowego) i entuzjazm jaki ludzi ogarnal i jak slyszalem teksty ze ST to umarly system i nawet jeden z poznanskich graczy w treka powiedzial ze trek go nudzi i sie przerzuca na Wars to po prostu rece mi opadly.Jaka jest wasza opinia?

CoBrah
    Participant

Nie damy się. Trek zwycięży! 🙂 A tak poważnie,odpowiadajac na pytanie,to mam nadzieje,że do tego nie dojdzie.Nawet jeśli Wars jest ciekawszym systemem (w sumie to nie wiem bo nigdy nie grałem) to ja gram w Treka, bo uwielbiam trekowy świat. I lubie grac w ten system.I tak pozostanie na długi czas. 🙂 CoBrah out

Rattlerr
    Participant

W Polsce Trek prawie nie istnieje wiec nie ma mozliwosci zeby upadl 😉

Gosiek
    Participant

Ja interesuję się trekowym ccg ze względu na treka, którego lubię i cenię zdecydowanie bardziej niż SW. I choćby dlatego nie interesuje mnie żaden system karciany powiązany z Gwiezdnymi Wojnami. Możliwe, że ze względu na większą popularność świata SW w Polsce ten system będzie lepiej znany, ale to wcale nie znaczy, że będzie lepszy. W końcu popularność to nie wszystko. 😉

Beyo
    Participant

Dobrze mowi Remi nalej jej wodki

Rattlerr
    Participant

Sir, yes sir! 🙂

Piotr
    Keymaster

Panowie, to forum, nie chat. 😉 Mamy tu watki i dobrze by bylo, zeby posty byly nie tylko na temat, ale zeby wnosily cos do dyskusji. ;>

Beyo
    Participant

Panowie, to forum, nie chat. 😉 Mamy tu watki i dobrze by bylo, zeby posty byly nie tylko na temat, ale zeby wnosily cos do dyskusji. ;>

[post="23917"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

a co za roznica forum jest dyskusyjne i chat tez jest dyskusyjny ergo forum=czat...nasze posty wnosza cos do dyskusji jak najbardziej bo dyskutujemy na temat rozszerzenia naszych horyzontow o inne karcianki 😛 😉

Piotr
    Keymaster

Beyo, ja mowie o tym:

Dobrze mowi Remi nalej jej wodki

Sir, yes sir! 🙂

Nie powiesz, ze te posty wnosza cos do tematu karcianek. ;> Ja nie twierdze, ze nie mozna prowadzic luzniejszych rozmow, ale skoro to topic o karciankach, to niech posty do nich nawiazuja. 😉 Wracamy do tematu.

Beyo
    Participant

No bez przesady...zarasz zaczniesz robic to co na LG sie dzieje :>a ty myslisz ze w karcianki sie zawsze gra na trzezwo ?:P:P:P

Oreł
    Participant

Beyo, co Ty za herezje siejesz? Wars miałoby wyprzeć Treka? Jak ktoś gra w ST, to go inne karcianki albo go nie obchodzą (bo nie ma w nich Futurka :P), albo gra w nie oprócz Treka.

Beyo
    Participant

Beyo, co Ty za herezje siejesz? Wars miałoby wyprzeć Treka? Jak ktoś gra w ST, to go inne karcianki albo go nie obchodzą (bo nie ma w nich Futurka :P), albo gra w nie oprócz Treka.

[post="24064"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

W sumie racja..wyjatek:Romulanie czyli Agnieszka i Quintus.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram