Forum Fandom Star Trek CCG Czy są chętni na sealed decki?

Czy są chętni na sealed decki?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • Beyo
    Participant
    #2442

    Pytanie jak w temacie. Ludzie w Poznaniu jakoś przycichli i marudzą ze bankrutują na sealed decki więc moze zamiejscowi chcieli by zagrać.Chętnie zagralbym jeszcze raz w OTSD albo EPkę.Warunkiem jest ustalenie liczby chętnych i jakaś przedplata.Co o tym sądzicie?

    CoBrah
    Participant
    #27767

    Nigdy wczesniej nie mialem okazji brac udzialu w tego typu turniejach (wlasciwie to nie bralem udzialu w jakichkolwiek wiekszych turniejach 🙂 ). Wiem mniej wiecej,o co chodzi w sealed deck tournament...a co oznaczaja te skroty OTSD i EP( hmm,to moze enchanced premiere?). Jakie sa przyblizone koszty tej imprezki? 🙂 Tak czy inaczej,zglaszam wstepnie swoja chec wziecia udzialu w tymze turnieju 😀 Duzo jednakze zalezy tez od terminu...

    Beyo
    Participant
    #27771

    Tak czy inaczej,zglaszam wstepnie swoja chec wziecia udzialu w tymze turnieju 😀

    Duzo jednakze zalezy tez od terminu...

    [post="27393"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Termin sie ustali, dostosuję się do was pogadaj np z Gosiek i Vasharem i ustalcie w jaki weekend wam pasuje albo nawet piątek tyle ze z wyprzedzeniem bo sprowadzenie kart troche trwa.

    ja się do was dostosuje a Poznaniacy najwyżej nie przyjdą, jak ktoś ma ochotę grać to wymówek nie będzie szukał 😛

    Koszt imprezy zależy od ceny starterów...Myslę że można założyc że jeden starter Enhanced Premierki w cenie 15-20zl się da załatwić poluję na cały set 12 deckow, chciałbym aby w turnieju brało udział minimum 8 osob gdyż wtedy można go sankcjonować a co za tym idzie Decipher przewiduje nagrody.

    OTSD to Official Tournament Sealed Deck te fajne pudelka z roznymi logo afiliacji.

    Ma to tę zaletę że są specjalnie precontruowane do rozgrywania warpspeedów.

    Kaleh
    Participant
    #27808

    OKI ja jestem chętny 🙂 No, Poznań za daleko nie jest, a może przy okazji do Wojewody zajrzę bo mam z nim do pogadania :>

    WildRex
    Participant
    #27809

    Ja tez bym byl chetny tylko w moim przypadku kwestia dnia i miejsca ma dosc duze znaczenie.

    Beyo
    Participant
    #27811

    Ja tez bym byl chetny tylko w moim przypadku kwestia dnia i miejsca ma dosc duze znaczenie.

    [post="27454"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Nie martw się, wszystko da się dostosować do zamiejscowych.

    Na razie byłbyś chętny ty Kaleh i pewnie Gosiek to juz 3 osoby.

    CoBrah
    Participant
    #27823

    Na razie byłbyś chętny ty Kaleh i pewnie Gosiek to juz 3 osoby.

    No coz, poczulem sie pominiety, mimo ze zglaszalem swa chec 😉

    Widocznie Jem'hadar Shrouding dziala zbyt dobrze 🙂

    Kaleh
    Participant
    #27833

    To ja proszę teraz o jakieś określenie ram czasowych w jakich miałby odbyć się turniej.... może długi weekend (tu pewnie dostałbym cegłą za tą propozycje 😉 )? Rozmiem że maj ale który? Coś więcej o miejscu???

    Gosiek
    Participant
    #27834

    i pewnie Gosiek

    Ja bym prosiła żeby jednak się w moim imieniu nie wypowiadać. ;> Zwłaszcza, że do końca czerwca raczej nie ma szans, żebym wybrała się na jakikolwiek turniej - zarówno praca jak i studia mi na to nie pozwolą. Czyli mnie możecie nie liczyć.

    Vashar
    Participant
    #27835

    Ja powiem tak... jesli wszystko dobrze pojdzie, to najlepszym terminem dla mnie i Asi bylby weekend majowy... jeszcze z moja Romulanka nie ustalilismy ktory dokladnie dzien ;> ale mamy z Bydgoszczy wtedy tylko 2 godzinki jazdy do Poznania, wiec to nie problem ;> Do Kaleha: bysmy sie wreszcie spotkali przy okazji... ;>

    CoBrah
    Participant
    #27836

    U mnie dlugi weekend na pewno odpada,a nie wiem jak nastepne 🙁 Hmm,moze drugi lub ostatni tydzien maja?

    I. Thorne
    Participant
    #27839

    Może i ja bym pojechał?Dołącze do Bydgoszczan ( i odbiorę Enrique Muniza 😀 ), a później znowu poprzegrywam 😥 Ale nie jest tak źle, jedną partię w życiu wygrałem...

    Romulanka
    Participant
    #27872

    Ja powiem tak... jesli wszystko dobrze pojdzie, to najlepszym terminem dla mnie i Asi bylby weekend majowy...

    Tak drobna uwaga... O ile nagle cos sie nie zmieni (a nie wyglada na to) to 2 maja pracuje, czyli pasowaloby nam albo przed 2 albo 3 maja.

    P.S. Tego... czy ja mam tam w cos grac? ;>

    Beyo
    Participant
    #27881

    Wszystko pięknie...ale czuje ze najblizszy sensowny termin do 7, nie wiem ejszcze co robie w dlugi wikend moze bede sie uczyl na komis :((((((

    Pozatym drobny szczegol...sealed decka trzeba na czyms grać a jak dotad nie moge nigdzie na ebayu namierzyc OTSD lub EPki

    Beyo
    Participant
    #28064

    No wiec poprawka: EPka namierzona, teraz pytanie do jakiej kwoty bedzie licytacja, o wszelkich postepach bede informowal.HIP HIP HURRRAA. mamy caly box EP czyli 12 starterow...teraz jeszcze trzeba za niego zaplacic bez przesylki to jakies 60zl bedzie...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram