Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Czy powstanie czwarta część Narni?

Czy powstanie czwarta część Narni?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • cinus
    Participant
    #6186

    W Hollywood pojawiły się plotki o możliwej kolejnej części ekranizacji traktującej o magicznym świecie Narni. Tym razem wytwórnia 20th Century Fox rozważa nakręcenie filmu na podstawie powieści Siostrzeniec czarodzieja, lecz fani serii zwracają uwagę na fakt, iż kolejne powinno być Srebrne Krzesło. Siostrzeniec jest prequelem całej serii.

    Źródło: Sliceofscifi.com

    Magnes
    Participant
    #97231

    Srebrne krzesło wymagałoby większego budżetu. 😆

    Bartas
    Participant
    #97232

    Cinus ja tam znawcą Narnii nie jestem ale w jednym zdaniu piszesz o siostrzeńcu a potem o bratanku. To jak ma być?

    I. Thorne
    Participant
    #97233

    Teraz to chyba juz kolejnośc jest nieważna, gdyż nasz główna czwórka już nie wystąpi (nie licze finału serii).

    Piotr
    Keymaster
    #97234

    Cinus ja tam znawcą Narnii nie jestem ale w jednym zdaniu piszesz o siostrzeńcu a potem o bratanku. To jak ma być?

    Mała wpadka, przepraszamy. 😉

    cinus
    Participant
    #97289

    Bartas, bo ja pisałem o bratanku z wolnego tłumaczenia zdaje się, a w korekcie poszło na siostrzeńca i wyszedł kwiatek 😀

    Smok Eustachy
    Participant
    #244588

    W tym roku premiera Srebrnego Krzesła?????
    Jeśli wymowę zachowają to ok.

    Q__
    Participant
    #244593

    W tym roku premiera Srebrnego Krzesła?????

    Niestety jedyna jego adaptacja, o której premierze w ostatnim czasie słyszałem coś pewnego, to ta, teatralna:

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram