Forum Trek.pl Newsy Star Trek Czy Klingoni podbiją Ziemię?

Czy Klingoni podbiją Ziemię?

Viewing 6 posts - 16 through 21 (of 21 total)
  • Author
    Participant

Jak dla mnie to wyglada jak jakas parodia komunizmu (nawet Lenin sie chyba kilka razy pojawil).W pierwszych sekundach filmiku pomyslalem ze to robota jakichs francozow.

Lo'Rel
    Participant

Gdyby miała to byź jakaś ekopropaganda, to prędzej dotarli by do masówki gdyby wykorzystali uniwersum SW. Mi to wygląda jednak na akcję promującą ST:Online. Filmik przedni.

Infango
    Participant

Filmik ten będzie chyba na wstępie do STO bo pokazał się następny ale w wersji The United Federation of Planets:

LINK

fluor
    Keymaster

Słabiutko ta federacyjna propaganda. I gdzie tu się można dopatrywać STO? Ekologiczni Klingoni, tęczowa Federacja...

Jamjumetley
    Participant

Ta nowa "produkcja" nie ma chyba nic wspólnego z Klingońską propagandą. Dużo mniej profesjonalne podejście. BTW - Turcja chyba już się poddali: YouTube =D

Dzikowy
    Participant

Tak, bo ja się zgadzam z tym, co jako pierwszy napisał Jamjumetley - kampania społeczna.

Teraz sobie przypomniałem, że w grudniu ma w Kopenhadze się odbyć jakaś ponoć megaważna konferencja ekologiczna:

http://www.pogoda.ekologia.pl/pdfs/7015_Gr...dla_klimatu.pdf

Może to w związku z nią, ta reklama? Ale teraz to już totalnie strzelam.

Konferencja ma zgromadzić do nawet 18k delegatów, zwalą się zatem całe tabuny policji z krajów wszelakich przed zwolennikami/przeciwnikami, handel, usługi...

Ciekawe ile śmieci zostanie po cateringu izby dumania? 😛

Viewing 6 posts - 16 through 21 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram