Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Czwarty sezon BSG - więcej odcinków

Czwarty sezon BSG - więcej odcinków

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Participant

SCI FI Channel poinformowało o zmianach dotyczących nadchodzącego sezonu serialu Battlestar Galactica. BSG, które pierwotnie miało w czwartym sezonie emisji liczyć 13 odcinków rozszerzono do 22 epizodów. Zapowiedziano przy tym specjalny dwugodzinny odcinek którego emisja ma mieć miejsce w czwartym kwartale bieżącego roku. Ten odcinek trafi także do wydania DVD. Produkcja czwartej odsłony BSG rozpocznie się w maju, a emisja ma ruszyć w początkach 2008 roku. Szczegóły znajdziecie tutaj.

r_ADM
    Participant

...co prawdopodobnie oznacza koniec BSG na 4 sezonach.

http://www.syfyportal.com/news423435.html

I. Thorne
    Participant

Spokojnie, będzie oglądalność, będzie nawet 10 sezonów :>

r_ADM
    Participant

jaka ogladalnosc ? ratingi bsg systematycznie spadaja.

I. Thorne
    Participant

Cuda się zdarzają.So say we all :>

GWYNBLEIDD
    Participant

Ja osobiscie wolalbym zeby BSG mialo 4 sezony dobre a nie 10 z ktorych 5 bedzie przeciaganiem akcji w nieskonczonosc (vide SG-1). Poza tym lepiej dostac dawke skondensowana dobrego kina niz rozwleczona akcje i naciagane odcinki. A co do ratingow BSG nie sadze zeby to one mialy jakis kolosalny wplyw na dlugosc serii. Decyduje chyba mimo wszystko pewne ograniczenie mozliwosci rozwoju akcji ;>

r_ADM
    Participant

Ratingi zawsze maja wplyw na dlugosc serii, w przypadku BSG moze byc to wplyw szczegolnie duzy. Serial sklada sie praktycznie z jednego duzego storyarca, standalony tu nie wystepuja wiec na sukces BSG jako syndicated show nie ma co liczyc.

Decyduje chyba mimo wszystko pewne ograniczenie mozliwosci rozwoju akcji

??

GWYNBLEIDD
    Participant

??

No w nieskonczonosc leciec nie moga ;> Nie wyobrazam sobie lotu gdzies tam lub tez w kierunku Ziemi przez 7-8 sezonow. W koncu nie bedzie co pokazywac, trzeba bedzie usmiercac bohaterow a nowych wziasc sie nie da. Zmiany pokolen tez raczej spodziewac sie nie mozna. Wiec lepiej zamknac serial czwartym seoznem niz kombinowac z akcja ;>

r_ADM
    Participant

No w nieskonczonosc leciec nie moga

Voyager udowodnil, ze moga 🙂

I. Thorne
    Participant

Nie mogą wprowadzić nowych aktorów? Nie zgodzę się z tym. Przykład Resistance pokazał, że można zawsze wprowadzić, a do tego jak znajdą kolonię zbudowaną przez innych uciekinierów...Ale wiem, że takie numery rzadko odnoszą sukces. Producenci powinni ustalić ile czasu będą robić serial, a nie wciąz dorzucać po sezonie (vide SG-1, ale tam dorzucony ósmy jest wg mnie najlepszy). Po prostu w pewnym momencie dolatują (można zrobić kilkuodcinkową końcówkę) i wszyscy biorą się za Capricę.

Barusz
    Participant

Ja mam wrażenie, że z "Capricą" to była podpucha. Po prostu uznali wtedy, że ze względów marketingowych powinni wspomnieć o następnym serialu z tego uniwersum, a o sequelu nie mogli, bo wtedy musieliby ujawonić jakieś informacje o końcówce BSG (a tych pewnie w ogóle nie mieli ;)) więc pół-żartem wspomnieli o prequelu zrobionym w formie sagi rodzinnej 😉

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram