Forum Trek.pl Newsy Star Trek Czterdzieści dwa lata minęły

Czterdzieści dwa lata minęły

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • Pah Wraith
    Participant
    #4034

    To właśnie 8 września 1966 roku widzowie w USA obejrzeli pierwszy, wyemitowany odcinek "Star Trek" zatytułowany "The Man Trap". Właściwy pilot serii - "Where no man has gone before" pojawił się na ekranach dopiero jako trzeci. Życząc Trekowi kolejnych czterdziestu dwóch lat, miejmy nadzieję, że jego nadchodząca inkarnacja w reżyserii J.J. Abramsa zapewni mu długie i dostatnie życie.

    Eviva
    Participant
    #62315

    A jeśli nie zapewni, będę pierwsza na czele tłumu trekkerów, który zlinczuje Abramsa i całą ekipę.

    lszekg
    Participant
    #62317

    A jeśli tak to chociaż ładne kwiatki na grobie J.J Abramsa ekipy ST X oraz w wazonie koło łóżka szpitalnego zarezerwowanego dla niejakiego Quinto (nadawczyni odsiaduje wyrok na 10 lat w zawieszeniu za napad na obywatela i funkcjonariusza)

    Piotr
    Keymaster
    #62319

    Ej! Paramount to przeczyta i anuluja projekt, bo bedzie im szkoda ekipy. ;P Jeszcze nie ma na co narzekac, spokojnie. 😉

    zdarom
    Participant
    #62323

    E tam. Ponarzekać zawsze można. 😆

    Piotr
    Keymaster
    #62325

    Rocznica to niby swieto, a nie powod do narzekania. ;>

    Eviva
    Participant
    #62327

    Ej! Paramount to przeczyta i anuluja projekt, bo bedzie im szkoda ekipy. ;P Jeszcze nie ma na co narzekac, spokojnie. 😉

    Wątpię, by ktoś z tej wytwórni czytał po polsku. Gdyby tak było, juz bym siedziała za naruszenie praw autorskich.

    Rocznica to niby swieto, a nie powod do narzekania.

    Ja nie narzekam, najwyżej dopuszczam się gróźb karalnych. A poza tym niejeden raz wyrażałam optymizm co do ST XI.

    fluor
    Keymaster
    #62328

    Ja czekam kiedy będziemy świętować rocznice wydania Horizona 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #62331

    W sumie lepiej chyba ponarzekać i potem pozytywnie się rozczarować? I to mówi urodzony optymista...

    Eviva
    Participant
    #62333

    W sumie lepiej chyba ponarzekać i potem pozytywnie się rozczarować? I to mówi urodzony optymista...

    O swoje odczucia się nie martwię, boje się o reakcję innych, zwłaszcza niezwiązanych z Trekiem widzów. Mogą pogrzebac naszą Wielka Wspólną Sprawę, jeśli będzie to cokolwiek drętwe.

    Lo'Rel
    Participant
    #62338

    W sumie to wielka niewiadoma, teoretyzujemy na temat tego czego oczekiwać, ale przecież nie wiemy jaki będzie produkt finalny, zatem kolejny ten sam wniosek jak chyba u wszystkich: pozostaje nam cierpliwie czekać...

    Eviva
    Participant
    #62363

    Słowa "cierpliwość" nie ma w moim słowniku. Pożyczysz mi swój?

    Krystopher Win
    Participant
    #62651

    Tez myślę że przesadzają z tą opieszałością to taaaaaki woooooolny proces. :sleep:

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram