Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Cześć - jestem nowy

This topic contains 593 replies, has 97 voices, and was last updated by  Pitmistrz 10 months ago.

Viewing 9 posts - 586 through 594 (of 594 total)
  • Author

Trarligh
    Participant

Osobiście o wiele bardziej odpowiada mi komunikacja przez fora 😛

Facebook jest przydatny tylko jak chce się na szybko skontaktować z jedną osobą... nie ogarniam jakoś tych grup i mimo bycia w kilku zazwyczaj umykają mi posty, bałagan jest etc. więc w sumie trochę moje bezcelowe w nich członkostwo... 

The D
    Participant

Witaj więc na forum 🙂

Chester
    Participant

Dzień dobry wszystkim użytkownikom i zarządzającym tym forum. Jestem Chester. Mówiąc krótko: jakiś czas temu odżyły moje zainteresowania wszechświatem, do którego to nawiązuje nazwa forum. W ten, między innymi sposób znalazłem Was. Liczę na to że będę mógł tu pogłębić wiedzę na jego temat. Pozdrawiam. 🙂

p.s. Od razu też pozwoliłem sobie założyć w mesie nowy temat. Zawiera on temat, z którym chciałbym się z wami, z ważnych powodów podzielić.

Cross
    Participant

A mnie zawsze bawi jak pojawiają się informacje o urodzinach członków forum. Nie ma ich, nie widać (a sam siedzę tu ponad dekadę). Szkoda.

Pitmistrz
    Participant

Mogę posiedzieć z tobą jak tak bardzo chcesz.  😆 

Cross
    Participant

A pewnie 🙂 A poważnie, to żal, że coraz mniej ludzi pisze...

Pitmistrz
    Participant

Prawda. Czasy się zmieniają, wszystko ma swój koniec. Fora podążają droga IRC itd.

kotek
    Participant

Prawda. Czasy się zmieniają, wszystko ma swój koniec. Fora podążają droga IRC itd.

Jeszcze forum nie zginęło, póki my piszemy 😉

Pitmistrz
    Participant

Szkoda że coraz mniej piszemy. :/

Ostatnimi czasy prawie że nic.

Viewing 9 posts - 586 through 594 (of 594 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram