Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Cześć - jestem nowy

Cześć - jestem nowy

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 626 total)
  • Author
    Posts
  • stachuj
    Participant
    #60904

    w gruncie rzeczy to mógł być tvn ._. to było tak dawno xD

    fluor
    Keymaster
    #60933

    btw, bardzo fajny nick 😉 Witamy 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #60939

    witamy 🙂 stary forumowicz się odezwał 😀

    stachuj
    Participant
    #60948

    btw, bardzo fajny nick 😉 Witamy 🙂

    no fajny, to moje imie xD juz i tak sie musialem tłumaczyc z tego modowi ; >

    fluor
    Keymaster
    #60960

    No tak mnie już w kościach strzyka 🙂 Co do piwa (z podpisu) - zapraszamy do Warszawy, tylko zapowiedz się parę dni wcześniej 😉

    Mar
    Participant
    #64512

    Cześć!Jakim cudem wcześniej nie znalazłam tego forum - pojęcia nie mam. Odkryłam je dopiero wczoraj i postanowiłam dołączyć do załogi. Dopiero się tutaj rozglądam, więc bądźcie dla mnie wyrozumiali 😉 Cóż mogę napisać o sobie? Raz na jakiś czas dopadają mnie rożne startrekowe manie, a obecnie jestem na etapie fascynacji DS9. Mam nadzieję, że nie stanę się przez to zbyt monotematyczna...

    Piotr
    Keymaster
    #64513

    Witaj na forum. Tez nie rozumiem, jak moglas tu wczesniej nie trafic, ale wybaczymy ten blad. ;> A fanow DS9 nigdy za wiele. 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #64520

    Witamy na pokładzie Mar. Teraz mam nadzieję, szybko nadrobisz zaległości forumowe 🙂 Oczywiście dodaje, że i ja staje się na nowo fanem DS9. Fani DS9 łączcie się 🙂

    Erixin
    Participant
    #66593

    Dawno temu w czasach wolniejszego przepływu informacji i negacji indywidualności myślałem , ze jestem samotnym fanem ST.W koło nie kłębiło się nie zmierzone morze fanów GW, i strasznie poważnych i nadętych krytyków SF.Strasznie mi miło że znalazłem to forum z którego czerpie całymi garściami... co ja mówię, ja wchłaniam tą wiedzę jak gąbka w wiedzy o tym świecie.Chciałem wam podziękować za to że jesteście i żyjecie tym samym co ja. Chciałbym wam życzyć jak najwięcej przygód z naszym ulubionym serialem i wszechświatem w którym się on znajduje.Miejmy nadzieje że, najblirzsza prazyszłość przyniesie nam jak najwięcej wspaniałych doznań z grami, filmami , serialami, i ksiązkami.Niech świat ST nie będzie hermetyczny, niech się rozszerza...xD starczy.

    fluor
    Keymaster
    #66594

    Mam nadzieję, że nie obrazisz się jak przeniosę Twojego posta do tematu z powitaniami. Możesz wierzyć, też się cieszymy ze spotkania 🙂

    zdarom
    Participant
    #66601

    Witam nowego.

    Piotr
    Keymaster
    #66605

    Nie taki nowy, juz troche u nas jest. 😉 Erixin, dziekujemy za dobre slowo.

    Erixin
    Participant
    #66636

    Nie taki nowy, juz troche u nas jest. 😉 Erixin, dziekujemy za dobre slowo.

    Nie udzielam się na forum, ale obserwuje. Jakoś mi się świątecznie zrobiło i nie wytrzymałem....

    Eviva
    Participant
    #66640

    Nie udzielam się na forum, ale obserwuje. Jakoś mi się świątecznie zrobiło i nie wytrzymałem....

    Święta i poczułeś się samotny? Nie martw się, my wszyscy myślami jesteśmy w jednym wspólnym kontinuum.

    Xalein
    Participant
    #66642

    Nie martw się, my wszyscy myślami jesteśmy w jednym wspólnym kontinuum.

    Kolektywem 🙂

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 626 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram