Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Cześć - jestem nowy

Cześć - jestem nowy

Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 626 total)
  • Author
    Posts
  • Se'tek
    Participant
    #120368

    hmm...google...star trek polska... trek sfera....forum 🙂 Chyba nie sądzisz że jestem jakimś szpiegiem?

    Piotr
    Keymaster
    #120370

    Szpiegów tu pełno, zwłaszcza romulańskich, więc jakby co, to się nie krępuj. 😉

    Jusza
    Participant
    #121309

    Ja również nowa na forum. Wielu z Was spotkałam na żywo, więc pewnie szybko się zaklimatyzuję, i z pewnością pojawię się na Trek Sferze w Warszawie, co zresztą obiecywałam. 

    Piotr
    Keymaster
    #121318

    Fajnie widzieć kolejną nową twarz. Witaj na forum.

    fluor
    Keymaster
    #121320

    Przypomnienie zasad bhp dla nowych na forum 😉

     

    2mebeo3.jpg

    Piotr
    Keymaster
    #121323

    You probably ARE talking to a Romulan. ;>

    Silver Phoenix
    Participant
    #121329

    ..chyba, że trafisz na mieszankę 😛

    Piotr
    Keymaster
    #121332

    Pół-Romulanin to wciąż Romulanin. ;>

    Trarligh
    Participant
    #123199

    Hej wszystkim 😀

    W sumie... kiedyś byłam na forum ale dawno i nie prawda. 

    W każdym razie stara miłość nie rdzewieje a skoro znalazłam się tutaj z jej powodu to się przedstawię. 

     

    Jestem świeżo upieczonym magistrem sztuki, osobą żywiołową i pogodną. Rysuję, gram (gitara i ukulele choć to drugie urzekło mnie swoją niedorzecznością i gabarytami stając się często nieodłącznym towarzyszem moich wszelakich wyjazdów) póki co pracuję z domu więc mój dzień pracy łączy się ściśle z oglądaniem Star Treka w tle. Lubię zarówno fantastykę jak i S-F i totalnie kocham RPG, ograłam sporo różnych systemów, sama również mistrzowałam i jeśli zdarzyłaby się jakaś forumowa Trekowa sesja to z wielką chęcią zagram. 

    Chyba tyle... co jeszcze można dodać... Mam Klingońska obsesję (ta... bo nie widać) i żyję sobie w krainie węgla razem ze szczurami... Reszta wyjdzie w praniu 😛

     

    fluor
    Keymaster
    #123200

    Hej, witamy 🙂 dawno chyba już żadnych sesji forumowych nie było, a szkoda.

    Trarligh
    Participant
    #123201

    To rzeczywiście szkoda kiedy wystarcza skrzyknąć powiedzmy z pięć osób i już coś się dziać może. 

    Tak patrzę i generalnie na forum nie ma zbyt dużego ruchu... jak widzę jakiś temat gdzie mogłabym napisać to na starcie powinnam dostać order złotej łopaty... Tak mało Trekowców w Polsce?

    fluor
    Keymaster
    #123202

    Wiesz, o więcej ludzi da się złapać przez grupy na fejsbuku, teraz tam o wiele częściej prowadzi się dyskusje na różne tematy.

    domirex
    Participant
    #123205

    Niestety przez Facebooka takie fora tracą załogę. Jednak jeszcze stoimy i będziemy stać do póki sił starczy.

    Cross
    Keymaster
    #123206

    I właśnie to mnie boli, bo facebook nie ma podskoku do forum...

    snowman
    Participant
    #123207

    Fejsbuk? Kto mógłby chcieć dobrowolnie korzystać z takiej "formy komunikacji"? 😛

Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 626 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram