Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Cześć - jestem nowy

Cześć - jestem nowy

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 626 total)
  • Author
    Posts
  • Pitmistrz
    Participant
    #55278

    Witam witam zapraszam do działu PBF gdzie na pewno bliżej mnie poznasz.

    Comm_Luke
    Participant
    #55777

    Ja wprawdzie nie nowy, ale po bardzo długiej przerwie (rocznej chyba :eek:). Witam wszystkich ponownie i obiecuję poprawę frekwencji 😀

    Piotr
    Keymaster
    #55779

    Milo ze wrociles, Luke. 😉

    xmkk
    Participant
    #56620

    Cześć. Jestem tutaj nowy... ale to już chyba wiecie. Szukałem forum o star treku i znalazłem (chyba ;)). Szczególnie interesuje mnie PBF. Może ktoś mnie wprowadzi?

    lszekg
    Participant
    #56621

    Taaa... Nie wiem czy mnie nie trzaśniesz za to Piotr, ale wytłumaczę:

    Najpierw piszesz PW do I. Thorna i pytasz o wolnych mistrzów gry. Jak dostaniesz listę zwrotną zgłoś się do któregoś, sprezentuj mu karty gry (o tym więcej na samym forum PBF) i kiedy się zgodzi możecie zaczynać. Podałem to w "pigułce" (nie proś o więcej bo musiał bym zapisać cały zapas znaków a tego nie lubię). A przy okazji cześć :>!

    fluor
    Keymaster
    #56622

    (nie proś o więcej bo musiał bym zapisać cały zapas znaków a tego nie lubię)

    Masz jakieś limity znaków w postach? 😉

    lszekg
    Participant
    #56623

    Rączka nawala po 1200. A jakby co to zaraz policzymy ;>

    I. Thorne
    Participant
    #56667

    Witamy xmkk.Jesteś naprawdę odważny, bo wziąłeś Wesa jako avatarka, a większość trekkerów go nie lubi, więc uważaj :> 😀

    lszekg
    Participant
    #56673

    Wiesz widziałem bardziej wyzywające avatki ;). Ale jeśli wybrał by rozgniecioną akirkę pod wdzięcznym pijackim pseudonimem "Tasakowy NX" to już ja bym go odszukał :>.

    Anonymous
    Guest
    #57453

    Witam.Od kilku lat śledzę tę stronkę, ale dopiero niedawno zdecydowałem się dopisać. Pozdrawiam "starych" i nowych forumowiczów oraz załogę.

    lszekg
    Participant
    #57456

    Witamy! Zapraszam do działu PBF.

    Pah Wraith
    Participant
    #57479

    ... oraz do pisania newsów ze świata SF 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #57484

    Jednego juz napisal, i to bez zachecania. 😉 Ale, R'Cer, gdybys mial ochote pisac wiecej, to sie zglos do mnie na priv - chetnie przyjmiemy Cie do News Team. To tez propozycja dla innych chetnych. 😉

    stachuj
    Participant
    #60899

    cześć jestem nowy xDna imie mam stachuj ;>wypada chyba tylko powiedzieć że pamietam jeszcze ST z takich nieistniejacych juz kanałów jak rtl7 (tng) albo wizja (tos), na wizji leciał też jerry springer ;> ds9 było na polsacie... ah, stare czasy. ale byłem wtedy małym gnojkiem, wracałem z podstawówki, siadałem przed tv i na 45 minut świat przestawał dla mnie istnieć, przy tng zapominałem o wszystkich problemach. nie pamietam juz jak to było z voyagerem, leciał na pewno na canale z dubbingiem, ale to było pasmo niekodowane, czy jak? z tego co pamietam to był w niedziele, o 19.00? raz na tydzień jeżdziłem to oglądać do babci. kiedy zaczynały się napisy, to chciało mi sie płakać, ale jak juz mówiłem, byłem wtedy mały :)dla mnie star trek jest ważną częścią życia, daje mi nadzieje i pomaga często w trudnych chwilach. sprawia że 'marzę o nowych światach' 😉 dlatego wszystkich tu pozdrawiam serdecznie 😀 Qapla'!

    Piotr
    Keymaster
    #60903

    Witaj na forum, milo ze dolaczyles. 😉 Mam nadzieje, ze znajdziesz okazje do wziecia udzialu w wielu dyskusjach.Jestes pewien, ze TNG ogladales na RTL7? On byl na TVN z tego co pamietam. 😉 Za to dobrze zapamietales pore emisji Voya - wlasnie takie wieczorynki powinny byc w tv. ;P

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 626 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram