Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Cześć - jestem nowy

Cześć - jestem nowy

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 626 total)
  • Author
    Posts
  • Bonifacius
    Participant
    #2224

    Witam

    W końcu znalazłem miejsce w którym mam źródełko inf. o Star Treku. B. duuuuuuuużo wszystkiego. Zaczynam przeglądać wszystko po koleii i mam wciąż wypieki na twarzy 😀 . Nie wiem kiedy skończę i jak długo będę tu siedział - chłonę jak gąbka 🙂

    Aż normalnie nie wiem co powiedzieć - może tak pompatycznie DZIĘKUJĘ - za wszystko co tu znalazłem. 😀 😀

    Piotr
    Keymaster
    #21348

    No prosze, coz za entuzjazm. Nie dziw sie temu co tu znalazles, Bonifacius, w koncu to najwieksze trekowe forum w Polsce. 🙂 Mam nadzieje ze zostaniesz na dlugo i wezmiesz udzial w niejednej dyskusji.Witam na Forum TSS.

    drupi
    Participant
    #21354

    Rany boskie pochodzic z Wrocka i nie miec kontaktu z trekerami, gdzies ty sie uchowal :DJa rowniez witam

    EMH Mark IX
    Participant
    #21355

    No to i ja się dołączę do powitań, jako lekko używany 😆

    Bonifacius
    Participant
    #21370

    Moja fascynacja ST odżyła po znalezieniu strony w internecie i nic nie wiem jeszcze o Trekach w Polsce nawet we Wrocławiu "drupi" teraz ściągam ile się da z internetowych stron (trudność polega na tym, że w pracy czasem szef stoi za plecami :)). W domu z radością rozpakowuję wszystko i sortuję dzielę - i nie mam czasu czytać. Ostatnio przeczytałem któryś z numerów Trekazety. Choć znałem Star Treka z TVP to nie miałem pojęcia że to środowisko jest TAAAAk rozwinięte.Dziękuję za miłe przyjęcie i mam nadzieję, że faktycznie będę często brał udział we Forum - oczywiście jeśli tylko szef będzie na dłuugiej i dalekiej delegacji :). 😆

    Slawek
    Moderator
    #21376

    Co do gazetek to zerknij na http://www.trek.pl/pathfinder ;>

    fluor
    Keymaster
    #21381

    Skoro wszyscy już się ładnie przywitali, to zapraszam do podzielenia się pytaniami, wrażeniami itp. w topicu Pogaduszki, gdzie jest miejsce na takie rozmowy 😉

    I. Thorne
    Participant
    #21399

    Środowisko fanów może rozwinięte, ale twardogłowe łby w telewizji wyraźnie niedorozwinięte.

    Od Moderatora: To jest post niezwiązany z tematem, proszę udać się na pogaduszki, gdzie można mówić o wszystkim, bądź znaleźć inny temat do narzekania (w przypadku braku takowego, założyć nowy) 😛

    Kap.Grzegorz
    Participant
    #50468

    Cześć wszystkim. Jestem Grzesiek z Zabrza. Dlatego kapitan bo ze znajomym się troche bawilismy i ja zostałem kapitnem i od tego czasu tak pisze przed imieniem ;-). Szukam osob z moich okolic a doładniej klubów. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

    Reyden
    Participant
    #50471

    Witamy nowego trekara na forum .Trochę poniżej masz Śląskie Forum Treka - forum śląskiego odziału POGF .Z twoich okolic to jestem ja i jeszcze jedna osoba , reszta to albo Katowice ( Liranna - Kapitan TSS ) albo Ruda Śl. ( BSL - śląski oficer terenowy ) albo Zagłębie ( Drupi - Sosnowiec ) lub inne miasta .

    klapaucjusz
    Participant
    #50472

    cześć jestem nowy z warszawki

    Piotr
    Keymaster
    #50477

    Witamy, witamy. Ale dzis wysyp nowych uzytkownikow. 🙂 Klapaucjusz, Ciebie zapraszam do forum mazowieckiego - w Warszawie odbywa sie sporo spotkan.

    Tazman
    Participant
    #51775

    Witam wszystkich starych druchow, pewno i tak mnie za bardzo nie pamietacie 😆

    W kazdym razie powoli wracam na forum ( rany jak bum tarara nie poznalem tej strony )

    chcialem tylko przeprosic kogo zawiodlem i sie ponownie przywitac.

    P.S. Fajnie wrocic na stare smiecie, i pl czcionke zarzuce niedlugo to nie krzyczcie za mocno.

    POZDRAWIAM

    BTW

    http://stage6.divx.com/Movie/video/1067931...-the-Pirkinning

    😎

    OK zork byl pierwszy,cool

    ale po prostu trafilem na to przypadkiem i odrodzila sie we mnie trekkowa idea

    P.S. mam juz reaktor i inzyniera chlodzenia fukovaaaa......

    fluor
    Keymaster
    #51778

    Ja pamietam :>

    Reyden
    Participant
    #51779

    Dużo już czasu minęło od kiedy wyjechałeś do Irlandii ( dobrze pamiętam ? ) , wielu nowych ludzi pojawiło się na forum , ale część starej gwardii pozostała i cię nadal pamięta .

    Witaj spowrotem Taz .

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 626 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram