Forum Fantastyka Star Trek Czemu nie powtarzają ST:Voyager i DS9

Czemu nie powtarzają ST:Voyager i DS9

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 46 total)
  • Author
    Posts
  • Erixin
    Participant
    #5598

    Tyle razy powtarzane jest ST: Enterprice i Next Generation, a Voyagera czy DS-a ni w ząb. To jakiś spisek cyklistów???

    Flashbones
    Participant
    #89664

    Powinni sobie już darować na jakiś czas powtórek TOS, TNG i ENT, a dać VOYa i DS9, a czemu ciągle powtarzają, chyba nie chcą wydawać kasy.

    The D
    Participant
    #89673

    Wydaje mi się, że ENT puszczają, bo jest najnowszy, najbardziej efektowny, jeżeli chodzi o CGI itd, a TNG pewnie dlatego, że najlepsze. A, że szkoda im kasy na nowe seriale to puszczają to samo w kółko.A teraz znikam zanim polecą kamienie 😉

    r_ADM
    Participant
    #89674

    Bo nikt nie ma juz praw a kasy na starocie nikt nie wyda bo teraz oglada sie losty i prison brejki?

    Eviva
    Participant
    #89675

    Bo nikt nie ma juz praw a kasy na starocie nikt nie wyda bo teraz oglada sie losty i prison brejki?

    No i trafiłeś w dychę, kurza melodia.

    qjaw
    Participant
    #89679

    Nie zgodze się. Również można by mówić, że nikt nie obejrzy Entka bo teraz ogląda się losty czy tam dextera.Po prostu fani treka w Polsce traktowani są i byli po macoszemu. Puszczają z przypadku coś co wpadnie im w ręce.Przyznam, że fajnie by było jakby gdzies leciała zwłaszcza DS 9 🙂 chociażby na sci-fi chanel. PS bardzo mi się podobało jak na pulsie puszczali TOS 🙂

    Erixin
    Participant
    #89684

    Może jakieś lobby pro ST 😆 ???

    r_ADM
    Participant
    #89687

    Nie zgodze się.

    Mozesz sie nie zgadzac, ale najprawdopodobniej tak sie sprawy maja. Enterprise to w miare swiezy serial, ktory zakupiony byl w pakiecie z jakimis innymi serialami, albo nalezal do tej samej korporacji co stacja go emitujaca. Druga rzecz to stacje, ktore kiedys puszczaly treka teraz albo nie maja do niego praw, albo miejsca w ramowce - jedno bardziej prawdopodobne od drugiego. Z kolei kanaly tematyczne, ktorych teraz sporo tez nie sa z gumy i zadowolic musza nie tylko fanow treka. Z tym traktowaniem po macoszemu to mam nadzieje zartowales bo jezeli kiedys to moglo byc prawdziwe to teraz nieszczegolnie. Treka w tv jest sporo i o dobrych godzinach. SF ogolem jest jeszcze wiecej. Doceniaj to co masz bo kiedys bylo duzo duzo gorzej. A jak sie nie podoba to kup dvd, ktore kosztuja nieduzo, a w porownanu z przeszloscia to juz w ogole grosze.

    Lo'Rel
    Participant
    #89688

    Tu się zgadzam, że fani Treka, w porównaniu z tym, co było jeszcze jakieś 10 lat temu, to mogą błogo wzdychać z zadowolenia. I prawdopodobnie też tak wygląda sytuacja jak opisał to r_ADM. Kto wyda kasę na serial który zakończono dekadę temu. Gdy oba były na topie, to w Polsce nie było możliwości by go wyświetlać. Nie było polskojęzycznych kanałów sci-fi, a w tvenach i innych polsatach tryumfy święciły kolumbie, meksyki i brazylie. Osobiście też żałuje, że nie ma DS9 w tv i chyba wątpię, by się to zmieniło. Choć z drugiej strony jakaś zmasowana akcja by nie zaszkodziła.

    Silver Phoenix
    Participant
    #89690

    Gdy oba były na topie, to w Polsce nie było możliwości by go wyświetlać.

    Czy ja wiem... TNG po raz pierwszy oglądałem gdzieś w latach 1991-92, nie pamiętam dokładnie 😉 Oczywiście na kanale Telewizji Polskiej, żeby nie było. Ino nie pamiętam, czy na Jedynce, czy na Dwójce. Chyba na Jedynce.

    I powiem Wam - oglądanie TNG na czarno-białym TV - bezcenne 😀

    Lo'Rel
    Participant
    #89707

    Pamiętam, też wtedy oglądałem, ale byłem w takim wieku, że rejestrowałem jedynie śmigający po kosmosie okręt, kolorowe ubranka załogi, łysego, brodatego i rudą i tyle tego było. Ale już wtedy mnie to zafascynowało :)Ale jak już tu napisano, TNG uważano powszechnie za najlepszy, wtedy był nowy. Powtarzali go chyba w TVP1 w okolicach 1994. Dlatego zapewne trafił do Polski. A biorąc pod uwagę przełom kulturowy w kraju, taki nietypowy serial, to dopiero powiew zachodu.

    Eviva
    Participant
    #89714

    Niedawno TVP 1 nadała "Bonanzę" (co prawda tylko dwa sezony). Czemu zatem nie miałaby nadać "Voyagera" na przykład? To nielogiczne, bo puszcza się jednak czasem jakieś starocie.

    Lo'Rel
    Participant
    #89715

    Tylko, że te starocie już mają w archiwach. Na Voya musieliby wybulić. No a teraz, kiedy publiczna zwalnia masowo ludzi, tym bardziej nie wybulą.

    Flashbones
    Participant
    #89717

    Bonanza jest serialem dla większej liczby odbiorców niż Voyager dlatego pokazano te kilka odcinków Bonanzy, ale jak zwykle nie pokazali wszystkich.

    Crane
    Participant
    #89721

    Ja myślę że te dwa seriale mają zbyt długie czołówki taki Deep Space 9 w porywach miał prawie dwu minutową czołówkę, a zobaczcie jak to teraz wygląda np. w SGU czy Flash Forward, dwie-trzy sekundy i akcja trwa dalej - oczywiście dodam 😉 Jak by była jakaś petycja to chętnie się podpiszę 😀

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 46 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram