Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Czemu narkotyki i broń sa nielegalne?

Czemu narkotyki i broń sa nielegalne?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 61 total)
  • Author
    Posts
  • Match
    Participant
    #111870

    To skąd brać informacje, rozumiem, że

    Ja to słyszałem w jakiejs telewizji. Tak czy siak niejednokrotnie to powtarzano w internecie i wypowiadali sie o tym jacys policjanci

    najlepsze?

    I. Thorne
    Participant
    #111900

    Cicho Match, on wie lepiej.A jak się coś nie zgadza to pewnie spisek.To ja juz wolałem jak opowiadał o swoim romansie z cycata pani od polskiego, tylko momentów nie było 😀

    #111926

    Cicho Match, on wie lepiej.

    A jak się coś nie zgadza to pewnie spisek.

    To ja juz wolałem jak opowiadał o swoim romansie z cycata pani od polskiego, tylko momentów nie było 😀

    Wiem ze wiem lepiej

    NIe jestem pisiorem - Owszem istnieja spiski i z pewnościa istnieja iluminaci którzy składaja sie z żydów - Nie ulega watpliwości ze grupa najbogatszych osób chce przejac władze - Przecież kazdy skrajny bogacz to wariat a skoro prawie kazdy z nas by chciał przejac włądze gdyby był nadziany jak jakiś zyd (żydów nie lubie jakby co) to z pewnościa chcialby mieć ogromne wpływy

    Bez takich żartów idioto (nie mówie idioto dlatego by cie obrazic itp tylko dlatego ze nim jesteś)

    Match
    Participant
    #111928

    NIe jestem pisiorem

    Pewnie, że nie jesteś - jesteś gimbo-liberto-nacjo-spisgo-zjalistą

    Przecież kazdy skrajny bogacz to wariat

    Advice Captain:

    >Mów, że jesteś libertarianinem

    >hejtuj bogatych

    #111932

    NIe jestem pisiorem

    Pewnie, że nie jesteś - jesteś gimbo-liberto-nacjo-spisgo-zjalistą

    Przecież kazdy skrajny bogacz to wariat

    Advice Captain:

    >Mów, że jesteś libertarianinem

    >hejtuj bogatych

    Gimbus to skolny autobus,

    Libertarianem jestem jak kazdy normalny człowiek.

    Nacjonalzim jest ok

    Spiski istnieja ale nie na taka skale jak twierdza pisiory

    Ale ja nie hejtuje bogatych.. moi rodzice zarabiaja kilka razy wiecej niz przecietna osoba w Polsce... Aczkolwiek jakbym miał setki miliardów i kupli z podobna kasa to chciałbym przejac świat

    Barusz
    Participant
    #111944

    Ej, zarabiają takie kokosy, a ty chodzisz do państwowej szkoły? No, tak...

    Niech no zgadnę, dalej nie czujesz się upośledzony?

    Lo'Rel
    Participant
    #111946

    Chcesz zniszczyć sobie życie dragami - ćpaj.

    Jeśli robisz to mając totalną świadomość, co się może z Tobą stać po narkotykach. I skoro nadal chcesz je zażywać to luz. Ćpaj i giń. Powiedz to jednak komuś, kto nie ma takiej świadomości. Kupił w sklepie (bo przecież są legalne), żeby się zajebiście zabawić na imprezie. Taki dzieciak też ma potem zdechnąć w rynsztoku?

    Barusz
    Participant
    #111947

    Każdy wie, no bez przesady. Teraz to powszechna świadomość? Zresztą proszek do prania też można kupić legalnie - ktoś chce go ćpać? Bo myśli, że będzie miał fajne wizje po nim - niech ćpa. Niech idiota ginie.

    #111949

    Ej, zarabiają takie kokosy, a ty chodzisz do państwowej szkoły? No, tak...

    Niech no zgadnę, dalej nie czujesz się upośledzony?

    To mi bez różnicy. I tak musze chodzic na wszystkie przedmioty.. W ogóle nie wiem po co mi muzyka, technika, wf ale ok.. Zreszta rodzice nie podzielaja moich pogladów (ojciec to idiota ale mama to nie rozumiem..)

    Nigdy nie byłem upośledzony

    Chcesz zniszczyć sobie życie dragami - ćpaj.

    Jeśli robisz to mając totalną świadomość, co się może z Tobą stać po narkotykach. I skoro nadal chcesz je zażywać to luz. Ćpaj i giń. Powiedz to jednak komuś, kto nie ma takiej świadomości. Kupił w sklepie (bo przecież są legalne), żeby się zajebiście zabawić na imprezie. Taki dzieciak też ma potem zdechnąć w rynsztoku?

    Jeśli rodzice pozwalaja mu cpac.. Ludzie maja prawo byc idiotami

    I. Thorne
    Participant
    #112051

    Dobra, to mój pożegnalny post (nie tylko tutaj, ale w ogóle w dyskusjach, z których odpisujesz), bo nie mam czasu na tłumaczenie oczywistej oczywistości 🙂 osobie co nie rozumie.Kapitanie Jamesie T. Kirku, pragne ci tylko życzyć wszystkiego najlepszego w dalszym życiu, żeby ta twoja nienawiśc do innych przemineła, bys pogodził się z rodzicami, żeby oddali ci te 2 tysiace i żebys znalazł gdzies w internecie grupe przyjaciół podzielająca choć częśc twoich poglądów.Powodzenia! Niech bóg cie błogosławi.I żeby ten romans z cycatą pania od polskiego wyszedł poza sferę codziennej masturbacji.

    #112055

    Dobra, to mój pożegnalny post (nie tylko tutaj, ale w ogóle w dyskusjach, z których odpisujesz), bo nie mam czasu na tłumaczenie oczywistej oczywistości 🙂 osobie co nie rozumie.

    Kapitanie Jamesie T. Kirku, pragne ci tylko życzyć wszystkiego najlepszego w dalszym życiu, żeby ta twoja nienawiśc do innych przemineła, bys pogodził się z rodzicami, żeby oddali ci te 2 tysiace i żebys znalazł gdzies w internecie grupe przyjaciół podzielająca choć częśc twoich poglądów.

    Powodzenia! Niech bóg cie błogosławi.

    I żeby ten romans z cycatą pania od polskiego wyszedł poza sferę codziennej masturbacji.

    Póki co to ja tłumacze cos oczywistego

    Alez ja nie czuje nienawiści do nikogo prócz komunistów, faszystów itp... To ze mam ogos za gorszego od siebie nie znaczy ze go nienawidze

    Ale ja nie jestem sklcony z rodzicami...

    2 sam ukradne w końcu tylko powoli...

    Ale ja znalazłem bardzo duża grupe osób która podziela mooje poglady...

    Jak Bóg moze mnie błogosławic skoro nie istnieje?

    Nie mam romansu z nauczycielka od Polskiego... brzydziłbym sie myślec o tym.

    LIBERTO
    Participant
    #112067

    Pewnie, że nie jesteś - jesteś gimbo-liberto-nacjo-spisgo-zjalistą

    ty ty! proszę nie nadużywać mojego nicku ;-P nie mam nic wspólnego z tymi debilizmami

    #112068

    Pewnie, że nie jesteś - jesteś gimbo-liberto-nacjo-spisgo-zjalistą

    ty ty! proszę nie nadużywać mojego nicku ;-P nie mam nic wspólnego z tymi debilizmami

    To by było zbyt dużo debilizmów jak na jednego debila 🙂

    Zarathos
    Participant
    #112072

    Ciekawy całkiem temat, tylko OP coś nie teges.Osobiście uważam, że wolna wola. Jak ktoś chce ćpać to jego problem. Nie sądzę, żeby heroinista szukający kasy na działkę był bardziej groźny, niż menel szukający kasy na jabola. Motywacja ta sama, tylko cel inny. Środki poszukiwania realizacji celu też raczej te same. A co do broni to zasadniczo rzecz biorąc człowiek powinien mieć prawo do samoobrony. Odbieranie czy też ograniczanie tego prawa brzydko pachnie. Broń legalnie posiadana jako taka nie jest specjalnym źródłem zagrożenia. Nie szukając daleko w Polsce praktycznie nie popełnia się przestępstw z broni legalnie posiadanej. Parę lat temu Policja nawet nie prowadziła statystyk - tak mały był ten odsetek. Patrząc na sąsiadów: w Czechach. gdzie broń można legalnie kupić bez problemów, nie ma masowego wzrostu przestępstw z takową (w każdym razie nie słychać, a raczje media by trąbiły). Podobnie w Niemczech. Za to, o ile się nie mylę, im bardzie restrykcyjne przepisy dotyczące broni (nie tylko palnej, także np. noży) wprowadzano w UK tym mniejsze było bezpieczeństwo publiczne i większy odsetek rozbojów.Broń i narkotyki powinny być legalne. Co do broni można wprowadzić obowiązkową rejestrację posiadaczy (coś takiego jak obecnie przy broni pneumatycznej powyżej jakieś tam mocy). I tyle.

    #112076

    Co do rejestracji - myśle ze kazda bron powinna miec numer seryjny i przy sprzedaży powinni prasic o dowód osobisty kupujacego i doliczali by numer do danych i tyle..

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 61 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram