Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Czas na kolejny remake - Starship Troopers

Czas na kolejny remake - Starship Troopers

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6526

  Znów jęki i złorzeczenia trafią do internetu, bo kolejny kultowy film sci-fi ma doczekać się remake'u. Tym razem padło na Starship Troopers (Żołnierze kosmosu).

  Produkcją obrazu zajmie się Neal Moritz odpowiedzialny za najnowszy szybki i wściekły film (Fast Five). Scenariusz stworzą autorzy Thora, Ashley Edward Miller i Zack Stentz.

  Ale czy to konieczne? Przecież było tak pięknie:

  Źródło: Collider

  Breen
  Participant
  #102279

  To tylko kolejny dowód na to, że w Hollywood brakuje nowych świeżych pomysłów. Wszędzie tylko remake'i. O ile remake ST czy Battlestar Galactica to był dobry pomysł na odmłodzenie serii o tyle Starship troopers nie jest jakims starym filmem z lat 70-tych. Zaraz sie okaże, że będziemy oglądali remake Home Alone, Matrixa czy Piątego Elementu. A może by tak panowie scenarzyści wymyślili cos nowego he?

  Diabeu
  Participant
  #102290

  Mają świeże pomysły, tylko że obecnie trwa moda na odświeżanie co się da, bo to też przynosi duże zyski.Ale są granice jak przykład powyżej, albo zapowiadany Amazing Spider-man.Ręce odpadają.

  Silver Phoenix
  Participant
  #102293

  Luz, wystarczy nie iść do kina 🙂 Bo w sumie po kiego iść na to samo_tylko_inaczej? 🙂 Może jak hollywoodzkim masterom wpływy spadną, to się zastanowią...Ciekawe, kiedy ktoś triumfalnie ogłosi remake "Rambo" albo "Commando". A może "Rio Bravo"?Rany.

  Cross
  Keymaster
  #102296

  Ciekawe, kiedy ktoś triumfalnie ogłosi remake "Rambo" albo "Commando".

  A ktoś byłby zdziwiony? Commando zresztą Rosjanie już zrobili:

  Dalek
  Participant
  #102298

  Lepszy remake niż to co Lucas robi. Oryginał pozostaje nienaruszony.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram