Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Czarna lista Sekcji 31

Czarna lista Sekcji 31

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #9395

    Jeśli ktoś da awans lub/i pensję jaką mają w komisji śledczej to znajdzie się pełno ludzi 🙂

    Jak to na takich warunkach, to ja już sobie posade przew.kom. rezerwuje 😀

    Krusty
    Participant
    #9401

    Jak już mówiłem wcześniej Sekcja musiała a właściwie pewien uroczy Bolianin musiał zadbać o swoje oceny maturalne i napisać pare próbnych matur z czego wyszedł z ocenami 4+ z polaka i 5 z histori.Co do tzw. sprawy Tazmangate Sekcja uznała go za niegroźny element który zaślepiony wizją przejęcia wladzy(sekcja uważa że było to spowodowane porwaniem go przez Breen i praniem mózgu ale udało się go nam uratować i przywrócić społeczeństwu, jednak nadal mogą powracać objawy przeprogramowania dlatego będzie poddany dalszej obserwacji 😆 ) wprowadził troche ożywienie na forum i dał okazje do zorganizowania pojedynku do którego niestety nie doszło z winny...(Sekcja nadal bada tą sprawe 🙂 ).Co do mojej nieobecności ostatnio zapowiadam że wróciłem i będę od tej pory znacznie bardziej widoczny no i zakładal znacznie lepsze tematy i pisał lepsze posty(spowodowane jest to oczywiście Wiosną - nie żadnymi używkami 😆 ).To tyle i pamiętajcie że I'm Back Again 😉 😈 😆 .

    Piotr
    Keymaster
    #9465

    Co do mojej nieobecności ostatnio zapowiadam że wróciłem i będę od tej pory znacznie bardziej widoczny no i zakładal znacznie lepsze tematy i pisał lepsze posty [...]

    "... i czytal uwazniej swoje posty przed wyslaniem oraz poprawial czerwone fragmenty w swoich postach, jesli takie sie pojawia..." Prosze! To prosba do wszystkich forumowiczow.

    Krusty
    Participant
    #9468

    Ależ Piotrze przecież ja poprawiam posty na okrągło wystatczy na inne tematy.

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram