Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Czarna lista Sekcji 31

Czarna lista Sekcji 31

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • Krusty
    Participant
    #1737

    Właśnie w tym temacie będą umieszczane osoby które moim i waszym zdaniem stanowią zagrożenie dla Federacji.

    Do pierwszego garnka jak to mówia kanibale trafia cpt. Archer którego uważamy za zagrożenie dla temporalnej spójności wszechświata jak i zagrożenie dla powstanie jedynej szłusnej z Kirka(pora żeby ktoś pobił jego rekord w zaliczaniu panienek ups. znaczy kosmitek), wysłaliśmy w tym celu już naszego agenta...cdn 😆 😆

    Warp_10
    Participant
    #9044

    Właśnie w tym temacie będą umieszczane osoby które moim i waszym zdaniem stanowią zagrożenie dla Federacji.

    gdybym spekulował [dlaczego to slowo tak durnie brzmi ? ;P] :

    Ezri Dax

    Janeway

    Berman

    Braga

    ale

    "We are not dening, nor confirming your speculations"

    Krusty
    Participant
    #9049

    Właśnie w tym temacie będą umieszczane osoby które moim i waszym zdaniem stanowią zagrożenie dla Federacji.

    Do pierwszego garnka jak to mówiaż

    Jezu to nowe forum mnie obraża ja tyle błedów nie robie ;).

    Krusty
    Participant
    #9051

    Właśnie w tym temacie będą umieszczane osoby które moim i waszym zdaniem stanowią zagrożenie dla Federacji.

    gdybym spekulował [dlaczego to slowo tak durnie brzmi ? ;P] :

    Ezri Dax

    Janeway

    Berman

    Braga

    ale

    "We are not dening

    Nieładnie, nieładnie jako jedyny słuszny przedstawiciel Sekcji 31 stwierdzam że Ezri jest OK, Voy również też może być a co do tych panow to nie wiem jak ich oceanić bo Nemesis był niezły.

    Piotr
    Keymaster
    #9052

    Jezu to nowe forum mnie obraża ja tyle błedów nie robie ;).

    Slowko od moderatora. Wiesz, najlepiej by bylo jakbys te bledy poprawil - po to sa zaznaczane. Wracamy do tematu...

    Krusty
    Participant
    #9105

    Dobra już porawiam ;).

    Sprobuj jeszcze raz. 😉

    Tazman
    Participant
    #9287

    Ha ha 😀 yow Krusty z tą sekcją to nie przesadzajmnie ścigaliście ile? pół miesiąca i co troche się przyczaiłem i jestem z powrotem HA HA HA 😀 Sekcja 31 dobre 😉

    Krusty
    Participant
    #9329

    Dobra dobra to że ostatnio Sekcja musiała troche zpauzować swoim nauczycielom w celu uzyskania lepszych ocen maturalnych i pisania próbnej matury nie oznacza że nie działam i nie powróce hahhahhah!!!!

    Zabrania się używania wyrazów i zwrotów uznawanych za wulgarne lub obraźliwe. To ostatnie ostrzeżenie Krusty.

    AHM
    Participant
    #9330

    Właśnie w tym temacie będą umieszczane osoby które moim i waszym zdaniem stanowią zagrożenie dla Federacji.

    Do pierwszego garnka jak to mówia kanibale trafia  cpt. Archer którego uważamy za zagrożenie dla temporalnej spójności wszechświata jak i zagrożenie dla powstanie jedynej szłusnej federacji;). w tym celu zalecamy podanie o

    A co z Janewayzacją???

    fluor
    Keymaster
    #9345

    No właśnie... tzw sprawa Tazmana zdecydowanie nadszarpnęła autorytet sekcji 😉

    drupi
    Participant
    #9351

    No właśnie... tzw sprawa Tazmana zdecydowanie nadszarpnęła autorytet sekcji 😉

    Hmm pronuje więc powołać specjalna komisję śledczą TSSu do spraw zbadania tzw Tazmangate 😀

    fluor
    Keymaster
    #9376

    Nie tylko w interesie sekcji jest wyjaśnienie całej sprawy :)Tyle, że taka komisja śledcza będzie usiłowała przy okazji wyjaśnić kilka innych afer (mało powiązanych) jak np. przeciąganie się przebudowy TSS, definicja grupy dzierżącej władzę (każdy wie ale nikt nic nie mówi), sprawę hodowli wąglika w Klewkach w Mazurskiem (ujawniona przez Leppera nadal nie doczekała się wyjaśnienia !! 😉 ), wojna w Iraku... 😛

    Tazman
    Participant
    #9389

    No właśnie... tzw sprawa Tazmana zdecydowanie nadszarpnęła autorytet sekcji 😉

    Hmm pronuje więc powołać specjalna komisję śledczą TSSu do spraw zbadania tzw Tazmangate 😀

    HA HA 😈

    Prędzej sam zostanę szefem sekcji, niż jakaś komisja by na mnie coś znalazła 😆

    Poza tym gdyby ktoś wrócił do tamtej mało istotnej 🙄 sprawy, było by to dla mnie mydleniem oczu przed faktyczną aferą: wspomnianą już przedłużającą się modernizacją TSS.

    pytanie tylko kto tak naprawdę pociąga za sznurki S.31 i czy nie jest ONA ZKORUMPOWANA.

    A od uczciwych pirat... ehm binesmenów i wzorowych obywateli proszę się odczepić 😉

    fluor
    Keymaster
    #9392

    HA HA 😈 

    Prędzej sam zostanę szefem sekcji, niż jakaś komisja by na mnie coś znalazła 😆

    Ależ ja nie mówie, że to się uda 😉 Przecież potrzebny jest pretekst... 8)

    pytanie tylko kto tak naprawdę pociąga za sznurki S.31 i czy nie jest ONA ZKORUMPOWANA. 

    A od uczciwych pirat... ehm binesmenów i wzorowych obywateli proszę się odczepić  😉

    Wg moich informacji S31 może być co najwyżej SKORUMPOWANA 😉

    A pytanie jest tylko takie: czy znajdzie się ktoś chętny babrania się w tę całą aferę?? 🙂

    mnemen
    Participant
    #9393

    A pytanie jest tylko takie: czy znajdzie się ktoś chętny babrania się w tę całą aferę?? 🙂

    Jeśli ktoś da awans lub/i pensję jaką mają w komisji śledczej to znajdzie się pełno ludzi 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram