Cryptic Store

Tagged: 

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Melnikor
  Participant
  #7249

  W Star Trek Online poza transakcjami w grze za waluty gry (nazywane transakcjami in-game) dostępna jest również opcja mikrotransakcji. Mikrotransakcje to określenie stosowane do płacenia za drobne usługi w grze za pomocą realnych pieniędzy.

  Cryptic Store (sklep Cryptica) to jednolity system sprzedaży przedmiotów i możliwości, dostępny niezależnie od miejsca, w którym mieszkamy. W sklepie Cryptic, nazywanym skrótowo C-Store (po zmianie waluty nazywany również Z-Store), płacimy punktami ZEN (uniwersalna waluta gier Perfect World).

  Zeny trzeba wykupić przed użyciem, zupełnie jak karty pre-paid w telefonach komórkowych. Żeby wykupić ZEN, zaloguj się na oficjalnej stronie Star Trek Online i z menu Charge ZEN i wybieramy opcję Purchase Zen. Zależnie od formy płatności ceny różnią się od siebie:
   

  l0dgwjG.jpg

  Ponadto Zen możemy uzyskiwać także z ofert specjalnych jak np. ankiety (menu Charge ZEN wybieramy opcję Earn Zen), oraz zakupując w grze od innych graczy.

  !UWAGA!
  ZEN zdobyte, zakupione poprzez stronę należy przed użyciem przenieść do odpowiedniej gry, w tym wypadku Star Trek Online. Dokonujemy tego poprzez dział My Wallet w My Account.

  W C-Store do kupienia są różnego rodzaju możliwości poszerzające i urozmaicające rozgrywkę. Między innymi grywalne rasy, nowe okręty, możliwość zmiany imienia, dodatkowe sloty na postaci i stroje dla postaci, respec, wystroje wnętrz okrętów.

  Cryptic Store służy także do odbierania przysługujących graczowi bonusów za wykupioną wersję gry, staż abonamentu, a także nagród za udział w testach.

  Przeglądanie ofert i zakupy w C-Store możliwe jest z z poziomu gry poprzez ikonę ZEN w lewym dolnym rogu minimapy.

  Przedmioty i tytuły bonusowe, przysługujące nieodpłatnie odbieramy w zakładce Special Unlocks.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram