Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Cryptic rozdaje itemy z C-Store za darmo

Cryptic rozdaje itemy z C-Store za darmo

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 53 total)
  • Author
    Posts
  • iron1992
    Participant
    #113586

    a jakby co to zawsze na coś się ten "badziew" przyda.

    gordian76
    Participant
    #113587

    DS9 Uniform, mi pasuje 🙂

    iron1992
    Participant
    #113588

    A tak w ogóle ile ten mundur kosztował? bo ja jakoś na tego typu rzeczy nie zaglądałęm

    Smiecho
    Participant
    #113589

    A tak w ogóle ile ten mundur kosztował? bo ja jakoś na tego typu rzeczy nie zaglądałęm

    550Zen

    iron1992
    Participant
    #113590

    Dzięki za info bo nigdy tam nie patrzyłem tylko na statki albo na dodatki do nich ale na uniformy to już nie. Ale tak szczerze ciekawe co jutro dadzą.

    Jamjumetley
    Participant
    #113591

    Drugi uniform dla Federacji.

    Silver Phoenix
    Participant
    #113592

    Raczej nie użyję (nie ma mini dla żeńskich avatarów...), ale do kolekcji - czemuż nie? 🙂

    chris
    Participant
    #113593

    mu mu od ktorej do ktorej godziny mozna te gifty odbierac z c-store?

    FAB
    Participant
    #113594

    od 10 PDT, a do której? tego nikt nie podał, ale pewnie przez dobę.

    Smiecho
    Participant
    #113598

    Kolejny dzień i kolejne ciuchy. Tym razem tunika z TOS. Czyli coś, co jakiś czas temu można było dostać za darmo. 🙂

    iron1992
    Participant
    #113599

    a ten mundurek po 750? ciekawe co dalej może jutro dostaniemy delty albo coś podobnego.HeHe.

    I. Thorne
    Participant
    #113605

    Jutro mundur Jupiter Station :>Ci co oczekiwali darmowych Duty Officerow, bundle DS9 czy okręty T5 obejdą sie smakiem.

    Slawek
    Moderator
    #113606

    Kilka postów wcześniej przerabialiśmy, kilkukrotnie, na podstawie oficjalnych źródeł jakie itemy będą rozdawane w poszczególnych dniach. Dlaczego na każdym kroku zarówno na chacie w grze jak i na forum ludzie nadal uparcie mówią swoje?

    I. Thorne
    Participant
    #113608

    Bo lubią gadać 😛

    Silver Phoenix
    Participant
    #113609

    Dziś serwujemy:- Yellowstone Runabout dla FED- To’Duj Fighter dla KDF.I tak miałem kupić myśliwiec...

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 53 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram