Forum Fantastyka Star Trek Cos dla modelarzy :)

Cos dla modelarzy :)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 35 total)
  • Author
    Posts
  • Arecki
    Participant
    #20309

    Jako, że wątek ucichł, przyszedł czas go odświeżyć.

    Niektórzy mają wakacje, a więc i więcej wolnego czasu.

    Proponuję część tego czasu przeznaczyć na sklejenie chyba pierwszego papierowego klingońskiego okrętu.

    A na deser proponuję Vulcan Shuttle Surak.

    Przedstawiciele jednej i drugiej rasy powinni być zadowoleni. A już na pewno wniebowzięci będą pół-Wolkanie pół-Klingoni 🙂

    Flejszmen
    Participant
    #20474

    Zna ktos może linki do tych modeli : Enterprise C(ambasador),D(galaxy) lub E Akira Class ?

    Adam
    Participant
    #21121

    Chciałbym sie pochwalić swoim modelem 🙂

    Arcydziełem sztuki modelarskiej to on nie jest, ale i tak prezentuje sie całkiem nieźle 😛

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    I jeszcze link do strony z modelem.

    Skrypek
    Participant
    #21154

    Tutaj znajduje się strona, z której można ściągnąć papierowe modele do sklejania takich statków:

    - USS Defiant

    - Delta Flyer

    - Prom typu 10 (Chaffee)

    - Runabout (Rubicon)

    Miłego klejenia. ;>

    Ma to ktoś ściągnięte? Bo strona już nie bangla..

    Arecki
    Participant
    #21195

    Tak 🙂

    Skrypek
    Participant
    #21197

    Tak 🙂

    I co? Mam tera za język ciągnąć, tak? No dobra: możesz toto na www wystawić? Jak nie to na maila mnie wysłać? np. na: spam[małpa]publicenemy.pl.

    Ewentualne mogę potem na www wrzucić, jak mnie się spodoba..

    Chcę DS9, Defianta, Delta Flyera, Runabouta i co tam jeszcze było na http://members.lycos.nl/ninjatoes/ zanim się zmyło.

    Thanks from mountain.

    Arecki
    Participant
    #21205

    Jakie pytanie, taka odpowiedź.

    Ale nie będę się przekomarzał i od razu wystawiam:

    1. Chaffee

    2. Defiant

    3. Delta Flyer

    4. Runabout

    Stacja DS9 będzie jak wrócę z urlopu.

    Gosiek
    Participant
    #21343

    Arecki - jeżeli już wróciłeś (jak nie, to zresztą też :clever:), to ja dołączam się do prośby o wystawienie modelu DS9. I wielkie dzięki za udostępnienie pozostałych 'wyklejanek'. 😉 Teraz nic tylko usiąść i lepić...

    Arecki
    Participant
    #21389

    Z urlopu wracam w środę, więc DS9 z dużym prawdopodobieństwem wtedy się pojawi. Najwcześniej wieczorem, gdyż w pracy nie mogę nic uploadować i muszę najpierw przerzucić do domu.

    Oczywiście dam znać jak już będzie dostępna.

    (sklejony)

    Zgodnie z obietnicą stacja DS9 wreszcie się pojawia.

    Chętnych i cierpliwych zapraszam do pobrania tutaj.

    I jeszcze inna wersja USS Essex, który z niewiadomych przyczyn został wcześniej pominięty.

    Życzę miłego sklejania 🙂

    Mod: Proszę o unikanie pisania postów następujących po sobie, zwłaszcza w krótkim odstępie czasu (1 dzień). Zamiast pisać nowy można dodać treść do poprzedniego za pomocą funkcji edycji postów.

    Do moderatorów: Zrobiłem to z premedytacją, żeby wyróżnić dodanie nowych linków.

    ninjatoes
    Participant
    #22092

    Hello there papermodellers! I'm afraid I don't speak Polish very well, so I'm writing to you in English.

    It has come to my attention that some of my models from Ninjatoes' Papercraft are being offered here through another server (http://klub.chip.pl/adbm/PaperModels/).

    I'm not too happy about that :[ , because I have my own Ninjatoes' Papercraft website, and the general idea is that people come to that website if they want to download my models.

    I see that some posts back you guys linked to http://members.lycos.nl/ninjatoes/index.html, but that site is dead. The new URL is http://members.home.nl/saarloos/. Please stop hosting my models on your own servers now that you know the new URL to the original Ninjatoes' Papercraft website okay? You can get all my Star Trek paper models from there and some other models too.

    greetz ninjatoes

    EDIT: Thank you. 😉

    Arecki
    Participant
    #22123

    Zgodnie z życzeniem Ninjatoes, modele z podanych przeze mnie linków zostały wykasowane.Jednocześnie zapraszam na nową stronę Ninjatoes, gdyż jest tam do pobrania nowa wersja Defianta 🙂

    Arecki
    Participant
    #23975

    Dzisiaj dwie nowości:

    1. Workbee

    2. SS Botany Bay

    Miłego sklejania 🙂

    Arecki
    Participant
    #26584

    Enterprise E jest już dawno w sieci, a nikt tutaj o tym nie mówi? Trzeba to naprawić. Do ściągnięcia jest tutaj. Nie jest to może arcydzieło, ale ci, co się nudzą, na pewno nie pogardzą 😀

    Bonifacius
    Participant
    #26598

    Dzięki Arecki - mam już sporą kolekcję papieru. Nie mogę sie doczekać aż to wszystko posklejam. Mam w planie nawet zarazić tym swoją córę - w przyszłości 😉

    Voy
    Participant
    #26601

    To mozna drukowac na zwyklym papierze kancelaryjnym, czy tez jest jakis specjalny gruby do tego?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 35 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram