Forum Fandom Kluby i grupy eMPIR Coś dla ciała i ducha

Coś dla ciała i ducha

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
  • Author
    Participant

Może to będzie taki mało Trekowy topic, ale niewątpliwie traktujący o wąznych dla ducha i ciała, zatem tu będę takie rzeczy pisał.

Wszystkich chętnych do ruchu na (mniej lub bardziej) świeżym powietrzu zapraszam na mecze piłkarskie:

w najbliższy czwartek, czyli jutro, od 16:30 do 19:00 na boisku przy ulicy Piastowskiej, róg Reymonta, za kortami asfaltowymi na terenach UJ (czyli nie od strony miasteczka AGH, tylko po drugiej stronie ulicy,

zapewne co niedzielę w tym samym miejscu lub na ijnnych boiskach tej samej lokalizacji w godzinach od 10:00 do 12:30

Poziom spotkań jest baaardzo zróżncowany i chodzi o to by sobie pobiegać, pośmiać się i odbrze sie bawić, a nie żeby wygrywać 🙂 Generalnie zdrowa atmosfera.

Wszystkich chętnych zapraszam w każdej minucie meczu, bo zazwyczaj każdy zawodnik (zawodniczka ?) jest na wagę złota.

Pah Wraith
    Participant

To już potwierdzone, gramy w niedzielę od godziny 10:00 na Piastowskiej.

Spotkania są cotygodniowe. Jakby nie było piłeczki, to będę pisał, ale to będą jakieś wyjątkowe wypadki.

Gorąco zapraszam

Domko
    Participant

Możnaby uruchomić jakąś sekcję rowerową? (o-ho! AWF się odzywa 🙂 )

Sekcję rowerową?? O - to coś dla mnie. 😀

A dokładnie, co masz na myśli? Wypady na rowerach?

Od Domko: Wątek o rowerach przeniosłem tutaj, aby łatwiej się czytało.

scimitar
    Participant

Niezły pomysl - można by aktywnie realizować ideę podążania tam "...where no man have ever gone before..." 😀

Domko
    Participant

Może "where no bike has gone before". 😀

Pah Wraith
    Participant

Tak jest. Rower rządzi! Kiedy i gdzie jedziemy? Można by zapodac ten temacik w dziale sportowym.

Domko
    Participant

Może zapytać tak: kiedy kto ma czas? Ja mogę się dostosować, jest to mi w sumie obojętne kiedy.A gdzie? Hmm... Może np. do ZOO (fajna trasa jak się jedzie z Czyżyn) albo gdzieś za miasto...

Pah Wraith
    Participant

To już potwierdzone. Bliźniacza piłeczka odbywać sie będzie w czwartki o 17:00 w tem samem mieyscu. 🙂

cezary
    Participant

znajomy ma Rover'a z 2-litrowym silnikiem = to fastly go, where no looser will get before you:)

Pah Wraith
    Participant

Chciałbym zobaczyć tego Twojego znajomego np. we Wielkiej Fatrze. Tam to nawet 4 litry to za mało.A kwestie rowerowe przenoszę zatem do działu sportowego.

Pah Wraith
    Participant

Osobno ogłaszam otwarcie sekcji rowerowej.

Zapodano już propozycję wycieczki na trasie Czyżyny - Zoo oraz zasugerowano trasy pozamiejskie.

Proszę wychodzić z propozycjami, bo ja jestem niemal całkowicie wolny i mogę to robić 😉 kiedybądź.

Domko
    Participant

Ja też mogę w sumie kiedykolwiek.Co zaś tyczy się trasy Czyżyny-ZOO, to punkt startu zaproponowałem z przyczyn terytorialnych (mieszkam tu 🙂 ). Nie wiem gdzie kto mieszka w Krakowie, więc proponuję ustalić jako punkt startu jakieś miejsce leżące mniej więcej pośrodku Krakowa - np. bulwary wiślane przy Wawelu. Ale jeśli tak, to może wtedy wybrać bardziej odległy punkt docelowy, np. jechać w kierunku ZOO, minąć ZOO i pojechać gdzieś dalej. Na razie nie przychodzi mi nic do głowy...A termin... Może ta sobota (w dwa dni może uda się wszystko ustalić 🙂 ).

Pah Wraith
    Participant

OK. Proponuję g. 9:00 pod smokiem W. A co do trasy, to jak już będziemy pod Zoo to zobaczymy co dalej, zgoda?

Domko
    Participant

No to rozumiem, że można oficjalnie ogłosić: 2 lipca 2005, godz. 9:00, zbiórka na bulwarach pod smokiem wawelskim. Rowery obowiązkowe. :)Ja będę na 100% - jakby coś się zmieniło, poinformuję w tym temacie.

Domko
    Participant

Hmm... Coś się nam pogoda zepsuła. Jaka jest alternatywa jeśli będzie jutro padało?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram