Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Coraz gorsze wyniki oglądalności LOST'a

Coraz gorsze wyniki oglądalności LOST'a

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

Serial LOST, który w 2004 roku stał się sztandarowym serialem stacji FOX i jednym z najpopularniejszych w telewizjach na całym świecie powoli zaczyna zsuwać się w dół w preferencjach widzów w USA. Jak informuje portal SciFi Wire w kolejnym tygodniu emisji piątego sezonu serii ratingi oglądalności serialu znów spadły.

[more]Wprawdzie widownia najnowszego odcinka sięgnęła blisko 10 milionów widzów jednakże w porównaniu do wcześniejszych epizodów była i tak niższa o kilka procent. LOST prowadzi jeszcze w gronie emitowanych w środowy wieczór w USA seriali, jednakże nie ma w tym okienku zbyt wielu rywali a najmocniejszy z nich serial Knight Rider stacji NBC prawdopodobnie zostanie wkrótce skasowany.

Zródło: SCI FI Wire[/more]

Krusty
    Participant

W końcu ludzie się obudzili.

Velo
    Participant

W końcu ludzie się obudzili.

Ja nadal oglądam namiętnie

A szokujące jest to ... iż całość zaczyna się trzymać kupy 😛

Eviva
    Participant

Mnie LOST nie zachwycilo. Wogóle za dużo tam jest postaci pierwszoplanowych, a żadna wystarczająco indywidualna, by przyciągnąć uwagę widza mojego typu. No trudno, nie było jeszcze filmu ani serialu, co podobalby się bez wyjątku wszystkim.

Tom
    Participant

O ile 2. i 3. sezon były takie dość tragiczne, to 4. już zaczął się podnosić i teraz 5. jest już całkiem niezły. Ostatni odcinek dorównał poziomem pierwszemu sezonowi.

Lo'Rel
    Participant

Czyli wniosek jaki się nasuwa? Że im lepsze, tym mniejsza oglądalność? Przykra konkluzja... Mnie osobiście LOST też niespecjalnie wciągnął, więc na temat poziomu nie mam wiele do powiedzenia.

Krusty
    Participant

O ile 2. i 3. sezon były takie dość tragiczne, to 4. już zaczął się podnosić i teraz 5. jest już całkiem niezły. Ostatni odcinek dorównał poziomem pierwszemu sezonowi.

Słyszałem ale nie chce mi się wracać tak jak do Heroes i drugiej połowy drugiego sezonu Terminatora.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram