Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Continuum kontynuowane!

Continuum kontynuowane!

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6936

  Jeśli czytacie nasze forum, to już wiecie - Continuum zostało przedłużone. Kolejne 13 odcinków będzie miało premierę w przyszłym roku.

  Dołączona grafika

  Stacja Showcase nie miała wyjścia - musiała docenić osiągnięć serialu, który nie tylko pobił wszelkie poprzednie rekordy jej oglądalności, ale też sprawił, że podstronę witryny telewizji poświęconą Continuum odwiedziła niespotykana dotąd liczba widzów.

  Oby i drugi sezon przyniósł taki sukces.

  Źródło: Showcase

  Diabeu
  Participant
  #107075

  Ogromnie się cieszę 🙂

  sjurek102
  Participant
  #107088

  Właśnie przymierzam się do oglądania pierwszego sezonu,po przeczytaniu paru recenzji warto się zainteresować tym serialem.Mam nadzieję że wszystko będzie OK.

  Cross
  Keymaster
  #107814

  Twórca "Continuum" - Simon Barry zapowiedział, że koncept serialu rozpisany jest na siedem sezonów i jego właściwe zakończenie powinno nastąpić właśnie w siódmej serii.

  Śmiem wątpić w powodzenie planu, ale życzę im tego.

  Reyden
  Participant
  #107818

  Aby nie skończył jak Terra Nova czy SGU .Też były ahy i ohy ( nad TN szczególnie ) a każdy wie jak te seriale skończyły . Choć jak będą utrzymywać obecną formułę to jakoś mi się nie widzi 7 sezon . Jak do 4 lub 5 sezonu dotrą to będzie dobrze .

  Bartas
  Participant
  #107823

  Terra Nova to gniot. Od początku tak twierdziłem i jeszcze nigdy się tak nie cieszyłem z cancela. A z SGU scenarzyści zrobili błąd bo zamiast zrobić 3-4 odcinki wprowadzające zrobili cały pierwszy sezon wprowadzające no i elementy Lostowe czyli akcja z kamieniami. Po za tymi błędami SGU zasługiwało na szansę.

  Diabeu
  Participant
  #107859

  Reyden co za bzdury piszesz, przeca po TERRA NOVA to prawie wszyscy jechali równo z góry na dół i mieli oczywiście rację.Jestem ateistą ale wierzę, że Continuum pociągnie chociaż te 4 sezony, oby tylko Barry miał szansę godnie skończyć ten serial bez urywania opowieści.

  Bartas
  Participant
  #107878

  Nieprawda. Spora grupa osób na tym forum broniła tego gniota. Przeczytaj temat o TR.

  Flashbones
  Participant
  #107882

  Także wierzę że Continuum ma szanse na kilka sezonów. Serial jest robiony dla kanadyjskiej kablówki, stacje kablowe w porównaniu do ogólnodostępnych nie anulują tak dużo seriali.

  Diabeu
  Participant
  #107933

  Nieprawda. Spora grupa osób na tym forum broniła tego gniota. Przeczytaj temat o TR.

  A czy ja pisałem o forum Treka?

  Chodziło mi także o inne fora, blogi, strony.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram