Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Artykuły Commodities - jak i gdzie?

Commodities - jak i gdzie?

Tagged: 

Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
  • Author
    Participant

dobra przesadziłem szukałem i nie było ceny to tak machnąłem ale masz chociaż jeden na sprzedanie po te 60 tyś

To jakos srednio szukales. ;P Po ostatnich zmianach exchange, teraz nawet nie za czesto pojawia sie "blad wyszukiwnia" wiec bez zawezania wyszukiwnia wiekszosc 'widac'.

Ogolnie: exchange -> commodities -> quality na uncommon -> sort by price per unit -> nazwa szukanego towaru: contraband -> klik search ;P. Jak przyfarci to nawet mozna kupic kontrabande za 45k (niektorzy wystawiaja po starych cenach...).

Jak nie chcesz wydawac ec, to proponuje porobic misje doff po stronie kdf z dzialu marauding - glownie 45minutowe, ktore polagaja na ataku na jakas placowke czy cos takiego.

iron1992
    Participant

A federacja nie ma takich misji?

Helenth
    Participant

A federacja nie ma takich misji?

Federacja nie grabi statków, baz i planet, więc nie ma takich. Aczkolwiek są inne.

Zresztą link do listy tych misji został już podany w tym temacie. O ironio, w odpowiedzi na twój post!

Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram