Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Co ujrzymy w drugim sezonie Stargate Universe?

Co ujrzymy w drugim sezonie Stargate Universe?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Participant

Już we wrześniu na srebrne ekrany wracają bohaterowie Stargate Universe, a wraz z nimi kolejne przygody. Co tym razem spotka przymusowych mieszkańców Destiny?

[more]Przede wszystkim dowiemy się nieco nowych rzeczy na temat wysłania samego okrętu przez Pradawnych przed milionami lat - zwłaszcza tego, dlaczego statek zmierza w ściśle określonym kierunku i nie można nim sterować. "Destiny ma cel o kosmicznym wręcz znaczeniu" - twierdzi Brad Wright. ?Tak ważny, że przyćmi to nawet chęć powrotu do domu przez załogę, zaś osiągnięcie celu - w rzeczywistości - może ich zaprowadzić do domu."

Grupa fanów z Australii, którzy dostali się na plan SGU, twierdzi, że w ostatnim odcinku tego roku (Resurgence) ma mieć miejsce gigantyczna bitwa kosmiczna z wieloma statkami obcych, a także walki planetarne. Możemy się spodziewać też efektów takich jak holograficzny obraz bitwy czy dużą ilość wraków okrętów.

Nie wiem jak Wy, ale mi całość się podoba. Pozostaje nam tylko być cierpliwym, i czekać do września.

Źródło: GateWorld[/more]

perekel
    Participant

Oj, będzie się działo. :yes: I będzie to mam nadzieje z korzyścią dla serialu. :yes:

I. Thorne
    Participant

Co? Bitwa kosmiczna? Ciekawe kogo z kim, bo na razie jakoś nie zauważyłem powaznych sił tych dobrych...

Lo'Rel
    Participant

Moim zdaniem zapowiada się przeciętnie. Jak na przeciętny serial sci-fi przystało.

Bartas
    Participant

Poczekamy, zobaczymy 🙂

Erixin
    Participant

Nie mogę się doczekać. Ciekawe czy będą mieli obcych na pokładzie na stałe jak w ST:Voyager ?!

Eviva
    Participant

Po ostatnim odcinku pierwszego sezonu mam wrażenie, że padnę trupem, zanim doczekam się rozwiązania sytuacji... choć wiem, że musi być dobrze. Podoba mi się ten serial, zecydowanie bardziej niz SGA, i nawet bardziej niż SG1.

sjurek102
    Participant

Na tą wiadomość już mi cierpnie skóra...Dobrze,Wrzesień już blisko, CZEKAM

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram