Forum Trek.pl Newsy Star Trek Co słychać u Brannona Bragi

Co słychać u Brannona Bragi

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Participant

Patrząc z dystansu czasu na Star Trek: Enterprise Brannon Braga powiedział, że zakończenie czteroletniej sagi nie było zadowalające.

[more]

Jak informuje serwis iFMagazine, zakończenie serialu Star Trek: Enterprise nie było takie, jak oczekiwał Braga.

"Myślę, że jeśli chodzi o ten końcowy odcinek, to będę zrozumiany, gdy powiem, że nie poszedł tak dobrze, jak powinien," powiedział. "Myślę, że skrytą intencją było wysłanie walentynki do wszystkich fanów seriali 'Star Trek' , takiej ze szczerego serca, ponieważ wiedzieliśmy, że 'Star Trek' zniknie z telewizji na bardzo, bardzo długo, ale był to rodzaj historii bez życia."

Jeśli Braga miałby nakręcić to zakończenie jeszcze raz, nie wiedziałby właściwie, co zrobić.

"Nie wiem [co miałbym zrobić] ponieważ w tym czasie myślałem, że jest to bardzo fajne, a gdy tylko się ukazało, zrozumiałem 'to się zupełnie nie udało.' Stało się. Uczciwie mówiąc, nie wiem, co powinienem był zrobić. Myślę, że mogłem po prostu zakończyć 'Enterprise.'

A co byłoby, gdyby Enterprise wrócił w następnym sezonie?

"Przeniosłem się do innej serii ['Threshold,'] , lecz zostawiłbym go dla 'Enterprise.' Kocham 'Star Trek.' To ten rodzaj serialu, który zostawia pole do popisu dla tak wielu koncepcji, że mógłbym to robić wiecznie. Jeszcze teraz, po piętnastu latach, mógłbym się za to wziąć i namówić innych ludzi."

Braga wyznał, że jest emocjonalnie zaangażowany w Star Trek i na pewno jest mu trochę smutno, gdy widzi, że teraz kieruje tym ktoś inny.

"Analogią do rozstania ze 'Star Trek' może być rozwód z moja żoną. Bardzo ją kochałem, ona jest teraz ze świetnym facetem , a ja cieszę się jej szczęściem," wyjaśnił. "Teraz jednak z moją żoną jest ktoś inny. Właśnie tak to czuję. Nie mogę nic na to poradzić, ale jestem związany emocjonalnie ze 'Star Trekiem.' Moje uczucia są jednak zdominowane przez świadomość, że jest on teraz w rękach J.J. Abramsa i nie mogę doczekać się filmu."

Więcej o projektach Bragi możecie przeczytać w artykule na IfMagazine

TrekToday[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram