Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne PBEM - Sojusznicy Co się dzieje z USS Excelsiorem?

Co się dzieje z USS Excelsiorem?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • landauer
    Participant
    #3303

    Witam, od pewnego czasu nie widzę aby w sieci znajdowała się strona PBEM USS Excelsior, brak także aktywności na tym forum, nie śledzę jednak losów tego PBMA od dłuższego czasu, dlatego nie chcę nikogo przedwcześnie uśmiercać. Jeśli jednak taka sytuacja zaistniała proszę dać znać, jednocześnie proszę o pozwolenie na wykorzystanie grafiki (mundury, piny etc.) i niektórych tekstów. Proszę o kontakt w tej sprawie na e-mail landauer@o2.pl. Jeśli nie otrzymam żadnych informacji w najbliższym czasie, pozwolę sobie na użycie tych grafik. Mam nadzieję, że nikt nie zostanie tym urażony i nie pogwałcę przez to czyiś praw do tej grafiki i tekstów.

    fluor
    Keymaster
    #50705

    Drogi Landauerze, projekt USS Excelsior zostal zakonczony. Sam okret zostal oddany do muzeum przez kapitana, a strona zostala zamknieta.Uniwersum jest wciaz zywe w projekcie BG-166, ktory jest obecnie bezposrednim nastepca Excelsiora (strona stacji jest w konstrukcji).Poza tym w najblizszym czasie ma zostac uruchomiony projekt USS Aurora (prawdopodobnie poczatek czerwca) takze rozgrywajacy sie w tym uniwersum.Czesc zalogi i kapitan utworzyli obecnie nowa grupe USS INARI.Grafiki insygniow z tego co pamietam byly zaczerpniete z RPG Insignias - jest strona, ktora udostepnia pbemom (trzeba sie z nimi skontaktowac).Teksty i opracowania ze strony naleza do ich autorow.

    Zarathos
    Participant
    #50706

    Zakończona została gra, sam świat Excelsiora będzie rozwijany - głównie pod postacią opowiadań i strony poświęcone światkowi Excelsiora.Teksty należą do mnie, ale tak jak pisze w licencji - można z nich korzystać podając źródło. Grafiki należą - co już napisałem na maila - do ich autorów. Przy większości zawarte są informacje skąd zostały zaczerpnięte.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram