Forum Fantastyka Star Trek Co potem?

Co potem?

Viewing 5 posts - 76 through 80 (of 80 total)
  • Author
    Posts
  • r_ADM
    Participant
    #90805

    Dla mnie Dr. Who - zaczalem i skonczylem na serii rozpoczetej kilka lat temu, z taka blondynka i chyba z tym Tennantem - to straszna siermięga. Praktycznie wszystko w tym serialu bylo 'na odwal sie'. Historie, dialogi, aktorstwo, rezyseria, montaz, zdjecia, muzyka etc. Znalem historie i wklad Dr'a Who w s-f i spodziewalem sie s-f w starym stylu a dostalem papke made in/by brytyjska popkultura.

    Eviva
    Participant
    #90821

    r_ADM

    Nigdy nie myślałam, że dożyję dnia, w którym w czymś się z Tobą zgodzę.

    Flashbones
    Participant
    #90823

    Obejrzałem pierwszy sezon Doktora Who, już prawie rok nie oglądałem tego serialu i mało prawdopodobne żebym wrócił do oglądania. Serial całkiem niezły ale mnie nie wciągnął.

    Voy
    Participant
    #90851

    Rany, ja odkad skonczylem ogladac ST nie ruszylem zadnego serialu s-f. Z malym wyjatkiem, na Lost Room, tyle ze to nie dzieje sie w kosmosie ani nic. Ale w sumie s-f to jest. Mini-serial na 6 odcinkow. Ciekawy. Polecam. Z innych zabojcow czasu goraco polecam Entourage. Na dniach w HBO startuje 7. sezon. Czekam z niecierpliwoscia. Ostatnio skonczylem ogladac chirurgow Nip/Tuck - taka troche lzejsza wersja Entourage. Przy czym dwie ostatnie pozycje raczej dla panow, ale i panie znajda tam cos dla siebie 😉

    Pozdro,

    Manul
    Participant
    #90853

    Oglądałam Lost Room.To było tak dziwne, że musiałam obejrzeć. Przedmioty o dziwnych właściwościach, szukanie pokoju po środku pustyni i takie tam. Najfajniejsze w tym serialu było to, że był krótki - inaczej zmęczyłabym się tą absurdalnością jak w Lostach.

Viewing 5 posts - 76 through 80 (of 80 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram