Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Co nowego w TVP?

Co nowego w TVP?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Barusz
  Participant
  #3557

  Po zakończeniu emisji drugiego sezonu Lost, TVP1 kontynuuje zwyczaj nadawania w tym samym paśmie seriali SF. Tym razem będzie to miniserial The Lost Room, opowiadająca o pewnym policjancie, który trafia do niezwykłego miejsca... Był on w Stanach dość ciepło przyjęty, nominowany do Saturna i dwóch Emmy i w ogóle chwalony. Pierwszy odcinek w czwartek, 13 XII br. o 20.20.

  [more]

  Tymczasem w piątek, 14 XII o 00.10 (czyli już w sobotę) TVP2 rozpocznie ponowną emiję pierwszego sezonu Battlestar Galactica, tym razem bez rozbijania miniserii na częstki, zaczną od razu od 33 (chyba, że jeszcze coś im się odmieni). Nie wiadomo, czy potem będziemy mogli obejrzeć następne, tj. nieemitowane jeszcze w Polsce, odcinki.

  Dane pochodzą z cyfraplus.pl, kto nie wierzy, niech klika. Pod linkami też trochę informacji o obu produkcjach.

  The Lost Room

  Battlestar Galactica[/more]

  Reyden
  Participant
  #55222

  TVP chyba zaczyna bać się nowej wersji TV Puls . Jedyne ale to pora emisji BSG , ale chyba u nich to już standard ( Earth 2 , EFC czy The Outer Limits ) .

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram