Forum Trek.pl Newsy Star Trek Co nowego na TrekSferze?

Co nowego na TrekSferze?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #4667

  Organizacja idzie pełną parą, na ostatnim zebraniu organizacyjnym sformułowaliśmy już ramowy program, o tym i innych szczegółach w dalszej części newsa:

  [more]Do grona partnerów TrekSfery dołączyli: Świat-Fantastyki.pl - jako patron medialny oraz Trekkie.pl

  Wszystkich fanów fantastyki pragniemy zaprosić na Goblikon 2009 - Goblin Horror Picture Show - a szczególnie na atrakcje przygotowane przez czeskich trekkerów! Organizatorzy zapewniają tłumaczy, a sami fani, jak zapewniają, mają przyjechać w pełnym umundurowaniu!

  Konwent odbędzie się 14-16 sierpnia w Raciborzu, a wstęp będzie bezpłatny - w związku z tym obowiązuje wcześniejsza rejestracja, a ilość miejsc jest ograniczona do około 250 osób. Konwent zaprasza fanów fantastyki a także twórców programu.

  Odsłoniliśmy też propozycję programu - na razie bez dat i godzin, jednak te szczegóły pojawią się już wkrótce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Jeśli chcesz nam pomóc w organizacji TrekSfery lub wzbogacić nasz program, to zapraszamy - czasu zostało coraz mniej - TrekSfera odbędzie się w dniach 2-5 lipca.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram