Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Co dalej ze Shrekiem?

Co dalej ze Shrekiem?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3291

  Shrek Trzeci święci obecnie triumfy w kinach całego świata. Czy zobaczymy w przyszłości jeszcze więcej Shreka? Okazuje się, że tak. Twórcy pracują obecnie nad aż trzema projektami.

  [more]

  Pierwszy to półgodzinna opowieść świąteczna pod tytułem Shrek the Halls. Fabuła kręcić się będzie wokół Świąt bożonarodzeniowych, które Shrek próbuje zorganizować dla swoich przyjaciół i rodziny. Problem w tym, że zielony ogr nigdy przedtem świąt nie obchodził. Na pewno usłyszymy: Mike’a Myersa (Shrek), Cameron Diaz (Fiona), Eddie’ego Murphy’ego (Osioł) i Antonio Banderasa (Kot w Butach). Nad Shrek the Halls nie pracuje reżyser trzeciej części filmu Chris Miller, ale animatorzy pozostali ci sami. Reżyserem będzie Gary Trousdale, a produkcją zajmą się Teresa Cheng (Madagascar) i Gina Shay (The SpongeBob SquarePants Movie). Program zostanie wyemitowany w telewizji ABC, której właścicielem jest firma Disney. Jest to sytuacja dość niezwykła, gdyż firma ta nie ma najlepszych stosunków z DreamWorks, producentem Shreka.

  Wedle słów Antonio Banderasa w 2010 roku zobaczymy zaś spin-off Shreka o tytule Puss in Boots. Jak nietrudno się domyślić, głównym bohaterem filmu będzie Kot w Butach. Jak twierdzi The Hollywood Reporter film może trafić od razu na DVD. Producent Shreka Trzeciego Aron Warner powiedział, ze nie jest pewny, który zespół DreamWorks stworzy ten film. Na razie nad projektem pracują Jon Zack i David H. Steinberg, ale jeszcze nie wiadomo kto zostanie reżyserem.

  Mniej więcej w tym samym okresie możemy się spodziewać czwartej części Shreka. Jego reżyserem zostanie najprawdopodobniej wspomniany już reżyser trójki Mike Mitchell. Na razie trwają negocjacje między nim a DreamWorks. Scenariusz napisał Tim Sullivan.

  Jak widać jeszcze długo będziemy mieli okazję śmiać się z przygód Shreka i jego przyjaciół.

  Źródła: 1, 2, 3

  [/more]

  Q__
  Participant
  #250814

  Puss in Boots. Jak nietrudno się domyślić, głównym bohaterem filmu będzie Kot w Butach.

  A otóż nadciąga i sequel - "Puss in Boots: The Last Wish":

  Q__
  Participant
  #251858

  A otóż i esensyjna recenzja już nadciągniętego 😉 "Puss in Boots: The Last Wish":
  https://esensja.pl/film/recenzje/tekst.html?id=33284

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram