Forum Fantastyka Star Trek Co dalej z trekiem w tv w Polsce?

Co dalej z trekiem w tv w Polsce?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 169 total)
  • Author
    Posts
  • AFI
    Participant
    #14410

    to co się dzieje w trekiem w polskich realiach TV to istna tragedia... petycja to jednyna droga!! ale tylko mocna petycja z wieloma podpisami i w dodatku do jakiejś stacji pokroju polsatu i tv4 bo inne odpadają... 🙁

    Reyden
    Participant
    #14411

    to co się dzieje w trekiem w polskich realiach TV to istna tragedia... petycja to jednyna droga!! ale tylko mocna petycja z wieloma podpisami i w dodatku do jakiejś stacji pokroju polsatu i tv4 bo inne odpadają... 🙁

    kiedyś taka "mocna petycja " była organizowana przez USS Posnania, na stronie głownej był list do wydrukowania i wysłanisa do TVN - nic z tego nie wyszło

    Xalein
    Participant
    #14412

    To trzeba zorganizowac jeszcze mocniejsza

    Tazman
    Participant
    #14417

    To trzeba zorganizowac jeszcze mocniejsza

    Tak ale na sposób Klingoński, trochę broni, granatów i ktoś kto by się chcial poświęcić 😉

    Bo za kratkami ciężko by było Treka oglądać 😀

    Xalein
    Participant
    #14421

    Wiesz mozna do zalatwic po wolkansku - pokojowo 😉

    AFI
    Participant
    #14424

    no akurat jak wysyłaliście petycję do syfnego TVN to ja się nie dziwie , że kiszka... 🙁 ja obstawiam tylko polsat i tv4 jak coś...

    neutrino
    Participant
    #14426

    no akurat jak wysyłaliście petycję do syfnego TVN to ja się nie dziwie , że kiszka... 🙁 ja obstawiam tylko polsat i tv4 jak coś...

    Petycja do TV4 tez byla...

    mattik
    Participant
    #14427

    TVP - nieee, TVN nieee, Polsat - napewno nieee, TV4 - nieeee. Możę TV TRWAM????

    Vidmo
    Participant
    #14428

    TVP - nieee, TVN nieee, Polsat - napewno nieee, TV4 - nieeee. Możę TV TRWAM????

    No co ty za dużo przemocy 🙂 i "jacyś tam" tunelowi prorocy 😉

    Ps:Skoro temacik zmierza w kierunku petycji to wydaje mi się, żelepiej przenieść się tutaj ,żeby nikt się nie czepiał 😉

    Reyden
    Participant
    #14430

    TVP - nieee, TVN nieee, Polsat - napewno nieee, TV4 - nieeee. Możę TV TRWAM????

    No co ty za dużo przemocy 🙂 i "jacyś tam" tunelowi prorocy 😉

    Ps:Skoro temacik zmierza w kierunku petycji to wydaje mi się, żelepiej przenieść się tutaj ,żeby nikt się nie czepiał 😉

    Co do TV TRWAM - ona jest jeszcze gorsza niż pozostałe razem wzięte , wiec dajmy sobie spokój ; poza tym petycja do innych TV traci sens , gdy na horyzoncie jest AXN - kanał już puszcza dobre S-F i pewno Treka puści - trzeba tylko by było zrobic petycję żeby go nie kodowali ( w UPC ma tak podpbno być ) i go szybko wprowadzili

    kryzysik
    Participant
    #14431

    Ja proponowalbym napisac petycje do Canal+, puszczali juz star treka i nawet nie kodowali go .Dodatkowo robia swietna polska wersje jezykowa, az lza sie kreci w oku na wspomnienie Voyagera 🙄

    Reyden
    Participant
    #14432

    Może któryś mod zrobi ankęte petycję

    do wyboru :

    AXN , C+ , TVP ( 1,2,3 ) , TVN ,TVN7 , Polsat , TV4 , TV TRWAM 😛

    Tazman
    Participant
    #14438

    Wiesz mozna do zalatwic po wolkansku - pokojowo 😉

    Przecież petycje są pokojowe, fakt Klingoński może wiązać się z ofiarami, dużymi kosztami a w sumie efektu nie musi przynieść.

    Może by tak sposób Romulański, inwigilacja, namieszanie w papierach, może nawet pranie mózgu jakiegoś ważniaka 8)

    Xalein
    Participant
    #14439

    Może by tak sposób Romulański, inwigilacja, namieszanie w papierach, może nawet pranie mózgu jakiegoś ważniaka  8)

    To nawet nie glupi pomysl 😉

    Liranna
    Participant
    #14440

    Ciekawa ankieta, szkoda ze tak późno do niej doszłam. Nie zaznaczę, bo tylko TV4 odpowiedziało na petycję, reszta zapewne wyrzuciłaby do kosza lub to zrobiła.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 169 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram