Forum Fantastyka Star Trek Co dalej z trekiem w tv w Polsce?

Co dalej z trekiem w tv w Polsce?

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 169 total)
  • Author
    Posts
  • Reyden
    Participant
    #13743

    Zresztą wtedy oglądałem inny serial o poszukiwaniach: "Tajemnicze Złote Miasta" - najlepsza bajka na świecie!!!

    Małe OT : Ta bajka istonie była niezła , a muzyka początkowa - cudo 😀

    Swego czasu też były inne fajne bajki - Transformers i G.I.Joe , teraz leci na polsacie Transformers Armada

    Tom
    Participant
    #13745

    Małe OT : Ta bajka istonie była niezła , a muzyka początkowa - cudo  😀 

    Swego czasu też były inne fajne bajki - Transformers i G.I.Joe , teraz leci na polsacie Transformers Armada

    [OT]Dla zainteresowanych, na tej stronie można ściągać co tydzień jeden odcinek "Miast" w tragicznej jakości, ale zawsze :> (nie ma to jak przypomnieć sobie rozkoszne lata dzieciństwa), gdzieś tam jest też link do większej ilości odcinków po 60 mb, ale zrąbanych :(. Natomiast jeśli ktoś mógłby użyczyć jakiegoś ftp, to mógłbym uploadnąć trochę muzyki (genialna) i odcinków :>

    DarkLady
    Participant
    #13746
    Quote:
    (...) Zresztą wtedy oglądałem inny serial o poszukiwaniach, też na 'jedynce, czy dwójce': "Tajemnicze Złote Miasta" - najlepsza bajka na świecie!!! :P.

    Ja tez to ogladalam! Popieram! 😀 Btw to chyba jest anime.

    Quote:
    TNG na tvn lecialo w zlotych latach Treka w Polsce - '97/'98. Wtedy to juz bylem w poczatkowym stadium maniactwa.

    Ja też! Obsesyjnego maniactwa 😀

    Piotr
    Keymaster
    #13750
    Quote:
    (...) Zresztą wtedy oglądałem inny serial o poszukiwaniach, też na 'jedynce, czy dwójce': "Tajemnicze Złote Miasta" - najlepsza bajka na świecie!!! :P.

    Pamietam! Alez to byl wciagajacy serial. Wtedy zaczalem sie interesowac starozynymi kulturami. 🙂 Ah, co za czasy.

    Quote:
    Ja też! Obsesyjnego maniactwa 😀

    Skoro wtedy bylo obsesyjne to jakie jest teraz? 😉

    Ixion
    Participant
    #13753
    Quote:
    "Tajemnicze Złote Miasta" - najlepsza bajka na świecie!!! :P.

    Również oglądałem ten serial. Był dobry, szczególnie ta technologia (złoty kondor) i potężni wrogowie (Olmekowie, o ile pamiętam), jednak za najlepszy uważam „Transformers” (Optimus, Megatron i spółka).

    To były czasy 🙂

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #13776

    Ja jeszcze pamiętam urywki z TNG na TVP, ale przyznaję bez bicia, że wtedy to jeszcze do mnie nie trafiło. Pisaliśmy już o tym nieraz w różnych tematach... W każdym razie dopiero tvn stworzył moje pokolenie trekkerów 😉 no i pierwsze kinowe treki na Jedynce 🙂

    no to chyba jestem strasznym staruchem w tym towarzystwie bo ja dobrze TNG pamietam - czesto je nagrywalem na video i od tego zaczalem przygode ze star trekiem choc bylo to bardzo dawno temu (prehistoria) 😀

    Reyden
    Participant
    #13777

    w czasach kiedy TNG leciał na TVP , to miałem tylko bzika na punkcie S-F , dopiero jak na TVN leciał TNG i na C+ Voyager to wtedy na serio zaczeło się trekomanciatwo ( no może troche wczesniej 😀 )

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #13885

    do Polski wchodzi program AXN , może bedzie po polsku i ogłonie dostepny ( kablówka + Cyfra/polsat cyfrowy ) .

    Może oni coś puszczą z ST / ich da się namówić

    doszly mnie sluchy ze ten kanal juz zaczal nadawanie - ktos moze juz go ogladal ??? a jesli tak to czy jest tam cos z treka ???

    Reyden
    Participant
    #13891

    do Polski wchodzi program AXN , może bedzie po polsku i ogłonie dostepny ( kablówka + Cyfra/polsat cyfrowy ) .

    Może oni coś puszczą z ST / ich da się namówić

    doszly mnie sluchy ze ten kanal juz zaczal nadawanie - ktos moze juz go ogladal ??? a jesli tak to czy jest tam cos z treka ???

    Można program znaleśc na satelicie , w kabłowce ( w UPC ) go jescze nie ma

    co prawda na razie treka nie nadaja , ale za to leci dobre S-f ( Andromeda G. Rodenberrego ) , docelowo 60 % ramówki kanału to ma byc S-F , wiec i ST pewno puszczą

    mattik
    Participant
    #13909

    Czy jest jakaś "pewność", że tam będzie trek bo już myśle o CYFRZE +...

    Sudam
    Participant
    #13913

    Mam AXNka. Wszystko jest fajnie tłumaczone na polski, kanał ten nadaje w polsacie cyfrowym i niektórych sieciach kablowych, które podpisały umowe z HBO Polska, nie ma go i prawdopodbnie nie będzie w SYFRA+. Sam nie moge doczekać się seriali z pod znaku treka 🙂

    Tazman
    Participant
    #13928

    Można program znaleśc na satelicie

    A czy można spytać na której ❓

    Sudam
    Participant
    #13931

    AXN można znaleść na hot birdzie 13"E w paczce cyfrowego polsatu, ale to na nic jeżeli nie masz jak tego odkodować.

    tolo
    Participant
    #14408

    A gdyby wysłać im kilka petycji? Pewnie by nie poskutkowało, ale chyba warto spróbować.

    Reyden
    Participant
    #14409

    A gdyby wysłać im kilka petycji? Pewnie by nie poskutkowało, ale chyba warto spróbować.

    ciekawe, tylko kto tą petycje zrobi - bo już było kilka bez efektu i ludzie śa

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 169 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram