Forum Fantastyka Star Trek Co dalej z trekiem w tv w Polsce?

Co dalej z trekiem w tv w Polsce?

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 169 total)
  • Author
    Posts
  • r_ADM
    Participant
    #44067

    Pitmistrz: nie kazdy chce ogladac scifi. A argument, ze nie kazdy ma kodowane kanaly... no coz, twoj pech. Chcesz ogladac scifi to albo wykupujesz dostep do kanalow gdzie takie produkcje maja szanse byc puszczane, albo kupujesz dvd z serialami, ktore chcesz ogladac.Zadna telewizja nie zajmujaca sie takimi tematami nie wykupi teraz licencji bo 300 osob chce sobie obejrzec dany serial.

    Pitmistrz
    Participant
    #44068

    A kto powiedział ze ja nie mam kanałów kodowanych?Tylko z AXN zrezygnowałem bo to straszny pożeracz czasu.Co do seriali posiadam wszystkie nie tylko ST więc obejdę się bez DVD.

    r_ADM
    Participant
    J.L.Picard
    Participant
    #44073

    Powiem ,że po przeczytaniu tego ,aż mi się wstyd zrobiło ,ze na początku z takim pomysłem wyskoczyłem.Poza tym to były złote czasy dla Treka jak TVN jeszcze nie był najpopularniejszy i zbierał każdą możliwą oglądalnośc.

    Pitmistrz
    Participant
    #44074

    Podpisuje się pod wypowiedzią Picarda.Chyba możemy zakończyć ten temat.

    J.L.Picard
    Participant
    #44077

    Dlaczego? Ja nie mówiłem ,że chce przestac.Po prostu nie będziemy spamowac emailami.

    Pitmistrz
    Participant
    #44078

    Spam meilami czy w inny sposób zawsze denerwuje możemy napisać petycje ale to wszystko.

    Raptor16
    Participant
    #44579

    Witam,

    Za sprawą forumowiczów z http://www.startrek.pl, powstałą petycja w sprawie Star Trek'a w Polsce. Mimo sceptycyzmu wpisujcie sie- to nic nie kosztuje, a być może nawet da zysk.

    Tak więc wpisujcie się, namawiajcie, rodzinę znajomych i kogo tylko możecie, żeby było jak najwięcej podpisów. Spróbować chyba warto.

    Adres stronki:

    Petycja

    r_ADM
    Participant
    #44581

    *rence*po raz, skoro petycja do paramount to czemu po polsku ? po dwa, paramount pictures nie wydaje dvd, tym zajmuje sie paramount home entertainment.po trzy, skad wiecie jakim zainteresowaniem ciesza sie filmy kinowe (jaskies dane ze sprzedazy) ?po cztery, lol 😛

    izbkp
    Participant
    #44584

    hłe, hłe ;P Będzie ostra i mroźna zima bo petycje nisko latają w tym sezonie ;P

    Faktem jednak jest, że takiej to ja jeszcze nie widziałem 😉

    "My Polscy fani serialu "Star Trek" zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą: prosimy o uwzględnienie naszego kraju w swoich planach wydawniczych i wydanie wszystkich seriali z tego uniwersum na płytach DVD".

    Z całym szacunkiem dla autorów - pomyśleliście kto to u nas kupi? Po za tym - że nie da się na ST w Polsce zarobić - nie ma innych przeszkód aby wydać ten serial u nas... 😉

    ps. Siedem postów temu, r_ADM podał linka do moich "Gorzkich Żali" na startrek.pl - jest tam link do materiału z telewizji TVN - niestety w chwili obecnej serwer, do którego linkuje artykuł nie działa. TUTAJ jest działający link.

    pps. Ponieważ śpiewać każdy może to i ja mam pomysł dla miłośników i fanów wszelakich petycji: zgłoście się do stopklatki.pl tudzież do jakiegoś innego dużego portalu filmowego z pomysłem na netową petycję do ITUNES, żeby dodali Polskę do krajów z licencją na kupowanie... 😉 Na razie sprzedają tam odcinki STARGATE ale myślę, że kwestią czasu jest pojawienie się Star Treka 😉

    ppps. "zawód miłosny" - genialne w swojej prostej formie ;P

    J.L.Picard
    Participant
    #44585

    Z tym ,że aby wydac w Polsce Paramount musi najpierw dystrybutora znaleźc.No i te "tłumczenie w postaci napisów"Wersje DVD powinny miec wszystkie możliwe tłumaczenia od lektora przez napisy po dubbling (o ile możliwy).Aha no i dałbym raczej po angielsku w koncu nie piszecie tego do "gutekfilm" tylko do "Paramount Pictures".

    Dalek
    Participant
    #44588

    ITI Home Video jest wyłącznym dystrybutorem filmów Paramount w Polsce

    Jeśli coś to do nich musicie pisać. Tylko oni mogą wydać trek w Polsce. A, że ITI jest firmą prężną i znającą rynek to możecie sobie darować :P.

    Raptor16
    Participant
    #44593

    Do ITI pisaliśmy i w odpowiedzi uslyszlismy, ze to nie oni decydują o wydaniu DVD tylko Paramount, ktory moze im to zlecić, więc postanowiliśmy pisać do Paramountu, Petycja jest po polsku, bo niektorzy nie znają angielskiego i chyba nie będą podpisywać nie znajac treści, po zebraniu odpowiedniej liczby wpisów, ankieta zostanie przetlumaczona na angielski.Wiem, że "LOL" ale zawsze warto spróbować zmiast "siedzieć na d..." i narzekać, a podpis nic nie kosztuje.

    izbkp
    Participant
    #44594

    Wiem, że "LOL" ale zawsze warto spróbować zmiast "siedzieć na d..." i narzekać, a podpis nic nie kosztuje.

    Dlaczego "narzekać"? Gołym okiem widać, że era telewizji jaką znamy się kończy. Nadchodzi era kontentu, który będzie dostarczany do widza bezpośrednio. Tak się też dziwnie składa, że potencjalni fani i miłośnicy Star Trek to akurat forpoczta klienteli, która z tak dostarczanego programu będzie korzystać 😉

    Sens takiej petycji jest więc żaden - pokaże tylko wydawcy, że nie ma sensu wydawać lokalizowanego w Polsce Star Treka na DVD - bo widzów jest za mało (co widać będzie po ilości podpisów) 😉

    Nawiasem mówiąc sugeruję założyć taką ankietę:

    Czy kupiłbyś wydaną w Polsce edycję DVD Star Trek TNG lub DS9 gdyby kosztowała (cena za całość, 7 sezonów):

    1) 600 zł

    2) 700 zł

    3) 800 zł

    4) 900 zł

    5) 1000 zł

    6) nie kupię, ściągnę z Sieci

    7) nie kupię, pożyczę od kolegi

    Raptor16
    Participant
    #44725

    O jaką nową forme tv ci chodzi? o to co szykuje ITI?

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 169 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram