Forum Fantastyka Star Trek Co dalej z trekiem w tv w Polsce?

Co dalej z trekiem w tv w Polsce?

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 169 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #43764

    J.L.Picard jesli mnie pamiec nie myli to TV4 emitowala ostatnie odcinki 4 serii Voyagera gdzies w 2000/2001 roku (jesli ktos pamieta to niech poprawi) zas DS9 na Polsacie byl pod koniec lat 90-tych. Nie chce byc zlosliwy etc. ale nie robilbym sobie jakichkolwiek nadziei ze pisanie do telewizji i petycje cos dadza. Bylo juz tego w Polsce kilka i efektow nie odniosly zbyt wielkich. No i tak jak mowi Domko - jesli "publiczna" tv to nie TVN7 a TVN. No ale moze jednak TVP ktora siegnela niespodziwanie po LOST'a i moze skusi sie na inne produkcje m.in scifi z ostatnich lat uznawane za dobre w USA. Kroczek po kroczku i zamias Aliasa o 1:30 w poniedzialki zobaczymy nie przymierzajac TNG lub DS9 ;P

    Vashar
    Participant
    #43769

    Oj, Gwyn, przesadziles ;> Canal + w pasmie niekodowanym dawal voya w okolicach 1999-2001... Tv4 to okolo 2003 roku 😉

    Dalek
    Participant
    #43771

    Na Polsacie 2 leciał ds9 w 1998 (byłem wtedy w 8 klasie ;P). Jakoś wcześniej leciał na Polsacie 1.

    J.L.Picard
    Participant
    #44053

    Powiem tak - nie mam już siły. Tak sie szczęśliwie złożyło ,że mój komp złapał wirusa i trzeba było formatowac dysk. No i stronka ,którą przygotrowywałem ,oraz tekst postulatu ,a także wszystko co miałem na tym dysku poszło w las.Na razie nie chce mi się wszystkiego od nowa robic więc wstrzymajmy się z tą akcją.

    Pitmistrz
    Participant
    #44054

    Mogli by zacząć puszczać treka w TV ale z napisami bo dubbing jest zwykle tragiczny.Pamiętam jak puścili FC obejrzałem pierwsze 5min po czym udałem się do pokoju aby skończyć oglądanie na kompie.

    Gosiek
    Participant
    #44055

    Na razie nie chce mi się wszystkiego od nowa robic

    No i tak kończy się każda petycja... ;>

    PANSP 😛

    The D
    Participant
    #44057

    To ja się pochwalę, że mam coś takiego przygotowane w 80%. Tylko ustalić treść, dopieścić graficznie,poprawić conieco kod i można hulać. IMO od strony technicznej ważniejsze jest wykoncypowania do kogo i o co ta prośba ma być. Ale jak wiadomo, gdzie 2 Polaków tam 3 zdania.

    Może by tak zrobić mał± burzę mózgów z propozycjami, potem wybrac najsensowniejsze i rozpisać ankietkę?

    Pitmistrz
    Participant
    #44059

    Do kogo?Oczywiście do jednej ze stacji telewizyjnych np.Polsat lub TVN ponieważ moim zdaniem TVP odpada.

    r_ADM
    Participant
    #44060

    po co wam to ? i tak nikt nie pusci zadnego treka bo nawet jesli mieli licencje to im dawno wygasla.jedyna mozliwosc to stacje tematyczne, albo kanaly pokroju axn, ale tam petycji wysylac nie chcecie.

    J.L.Picard
    Participant
    #44061

    Cóż postulat moge napisac jeszcze raz jak tylko odpoczne po tym weekendzie walki z komputerem.A najlepiej proponuje wysyłac to do wszystkich stacji TV po kolei ,a na koniec zostawic sobie AXN, bo tam po ENT mogą to puścic.

    Pitmistrz
    Participant
    #44062

    Nie każdy ma AXN i inne kanały kodowane nie którzy mają tylko te tvny i polsaty więc dla takich ludzi to bez sensu.

    Ale AXN mogło by się skusić tam puszczaja różne seriale S-F.

    J.L.Picard
    Participant
    #44063

    Właśnie dlatego ,że nie wszyscy maja mówie ,zeby zostawic sobie na ostatek. Ja na przykład też nie mam AXN.

    Pitmistrz
    Participant
    #44064

    I przydało by się napisać o jakiego star treka prosimy bo jeżeli napiszemy że star treka znowu poszczą FC lub GEN i będą zadowoleni.

    Ja bym postulował za DS9 lub Vojkiem.

    Ja miałem AXN ale stwierdziłem ze nie mam czasu oglądać i przestałem opłacać.

    J.L.Picard
    Participant
    #44065

    Ja lubie TNG ale DS9 też może byc. Albo w najbardziej ostatecznej ostateczności VOYAGER.

    Pitmistrz
    Participant
    #44066

    Dla mnie w TNG za mało akcji mi by pasowało ds9 lub klasyczne TOS voyek też podejdzie.

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 169 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram