Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Cliffhanger w Heroes

Cliffhanger w Heroes

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3058

  Tim Kring, twórca i producent wykonawczy serialu Heroes opowiedział o ostatnim odcinku przed przerwą śródsezonową. W Fallout nastąpi powrót sposobu prowadzenia akcji jaki mogliśmy oglądać w pilocie. W ten sposób każdy aktor z szerokiej obsady serialu dostanie swoje pięć minut, a także zachęci widzów do dalszego oglądanie.

  [more]

  "W pilocie historia każdej postaci kończyła się cliffhangerem, dlatego musieliśmy kontynuować wszystkie wątki w następnych odcinkach" powiedział Kraig. "Dopiero w piątym odcinku udało się zmniejszyć liczbę prowadzonych na raz historii. W szóstym epizodzie opowiadaliśmy tylko o dwóch postaciach. O Claire (Hayden Panettiere) i Niki [Ali Larter]. Wpadliśmy w pewien schemat opowiadani trzech, czterech wątków na odcinek."

  W Fallout, który jest 11 epizodem, twórcy powrócą do opowiadania o wszystkich postaciach, a sam odcinek skończy się cliffhangerem, lub kilkoma. "Po emisji 11 odcinka znikamy z anteny na sześć tygodni i w związku z tym pozostawimy wątki poszczególnych postaci nierozwiązanymi. W epizodzie 12 będziemy musieli dalej rozwijać poszczególne historie. To zupełnie jak ruch wahadła czy żonglowanie. Jeśli tęskniłeś za pewnymi postaciami, to oglądaj dalej, bo one powrócą. Zupełnie jak przypływy i odpływy. "

  Źródło[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram