Forum Fantastyka Gry Civilization V

Civilization V

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Keymaster

Jakoś nikt o tym nie chce wspomnieć, a o grze jest przecież coraz głośniej. Piąta odsłona królowej gier turowych - Civilization V - ukaże się już na jesieni.

Pojawił się już pierwszy trailer.

Bartas
    Participant

Od IV się prawie uzależniłem 🙂 wiecie syndrom jeszcze jednej tury;) Ciekawe czy V dorówna poprzednikom.

Piotr
    Keymaster

Prawie? To wypróbuj mod Rise of Mankind - zapewniam, przepadniesz na tygodnie. ;>

Bartas
    Participant

Na pewno spróbuje 🙂 mało która gra mnie tak wciągnęła.

Piotr
    Keymaster

Na gram.pl pojawił się niedawno dziennik developera Civ V, filmik, w którym twórcy omawiają różne aspekty nowej gry - link.

A jeśli ktoś do tej pory nie widział trailera - oto on:

Bartas
    Participant

Ciekawa sprawa z tą grą. Sid Meier daje tylko nazwisko, a szefem produkcji zostaje wieloletni fan tej produkcji,co może wyjść grze na dobre. Tym razem będziemy grać heksami a naturalne przeszkody jak np. góry, czy rzeki maja nam utrudniać zadanie. Chciałbym już w to zagrać 😉

OmegaOne
    Participant

Nowy filmik do nacieszenia oczek dla fanów serii ;>

GWYNBLEIDD
    Participant

No to ja dorzuce jeszcze ten ciekawy artykuł: Civ 5 vs Civ 4

Silver Phoenix
    Participant

Zbiór ocen w pismach branżowych: http://www.gram.pl/news_8QjqJ,,5_Civilizat...d_recenzji.html

Macie, napalajcie się... Maniacy.

😆

Szlomson
    Participant

I ja w to grałem. Zmiażdżyła mnie. Fantastyczna rozgrywka, system walki, trochę koślawe AI, a po za tym miód malinka 🙂 a przy szybkim rozwoju technologicznym, zajęcie 2/3 nacji 3 zmechanizowanymi piechotami wisienką na torcie 😉

Erixin
    Participant

Ja grałem w demo. Dochrapałem się tylko rydwanów 😮 . Ale chyba zrobię sobie prezent urodzinowy.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram