Ciężki myśliwiec Voth

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Participant

Dołączona grafika

Ciężki myśliwiec Voth to jeden z najwytrzymalszych statków w swojej klasie. Zwiększenie tego parametru niestety spowodowało znaczne obniżenie jego manewrowości. Ciężki myśliwiec Voth posiada wbudowane „hazard emiters” co oznacza, że samoczynnie potrafi oczyszczać się z radiacji, gasić własne pożary i nieznacznie odbudowywać własne hp. Umiejętność ta ma dłuższy czas między użyciami niż wersja wykorzystywana przez oficerów mostka. Ograniczona jest również tylko do samego myśliwca.

[more]Parametry:

Dostępność: wszystkie frakcja

Ranga: bez ograniczeń

Zakup: Lobi store

Siła pancerza: 7000 jednostek

Modyfikator osłon: 0,6

Załoga: 20 osób

Stanowiska ogniowe: 2 dziobowe

Sloty na urządzenia: 1

Stanowiska oficerów mostka: 1 chorąży inżynier, 1 chorąży uniwersalne

Konsole: 1 taktyczna, 2 inżynieryjne

Bazowa zwrotność: 25 stopni na sekundę

Modyfikator prędkości impulsowej: 0,2

Zintegrowane Hazard Emiters

+10 do siły osłon

Statek wyposażony jest w:

- bateria antyprotonowa o możliwości ostrzału 360 stopni

- wyrzutnia chronitonowych torped transfazowych

Nie da się ukryć, że społeczność przyjęła go dość chłodno. Oprócz tego można kupić za 20 lobi non combat peta.[/more]

I. Thorne
    Participant

A dochodzi jako mysliwiec do lotniskowcow? Jak Jem'Hadar Attack Ship?

Diensdale
    Participant

Nic mi o tym nie wiadomo. Szukałem tej informacji bo byłem zainteresowany podrasowaniem mojego Obeliska. Do hangaru są dedykowane Voth Advanced Heavy Fighters, ale one z kolei mogą być zamontowane na Voth Bastion Flight-Deck Cruiser. Szczegóły: http://sto.gamepedia.com/Hangar_-_Voth_Adv..._Heavy_Fighters

Ludność na forum przyjęła te myśliwce chłodno bo tak naprawdę jako małe jednostki mają dość ograniczone zastosowanie. Ja np statku klasy shuttle nie mam żadnego bo i nie czuję potrzeby posiadać takiego czegoś. Aż taki zasobny w walutę nie jestem żeby kolekcjonować takie rzeczy. No chyba, że jestem w błędzie i jednak takiego czegoś potrzebuję, a jeszcze nie wiem 🙂

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram