Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Chwalę się, chwalipięta jedna

Chwalę się, chwalipięta jedna

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

W zasadzie to nie Trekowy temat, ale jednak literacki. Chciałam się tylko pochwalić, że wreszcie udało mi się opublikować 2 książki w Polsce 😆 Szkoda, że nie te Trekowe, ale niestety, Paramount powiedział do mnie, żebym spadała, bo nie mam praw, a oni mi ich nie dadzą... taki prawniczy bełkot.

Jakbyście chcieli zerknąć, to tutaj są http://mybook.pl/ Autor: Anni Kylemehr

Do adminów: mam nadzieję, że nie dostanę za tego posta banana, ale nie mogłam się powstrzymać 😡

Coen
    Participant

Gratuluje:) Teraz wiem do kogo po porade sie zgłaszac jakbym sam chciał coś wydać 😉

A swoja droga skoro Paramount nie zgadza sie na to bys pisała treka to moze wlasny świat S-F stwórz i w nim pisz?

Toreth
    Participant

Kiedyś zaczęłam jeden SF projekt, ale jakoś wymarł. Ale pewnie się jeszcze pokuszę. Paramount pytałam, bo chciałam wydać moją Romciową powieść. 2 części mi z tego wyszły i pisząc drugą czułam się trochę jak Benny z Far Beyond the Stars. Wiem, że nie wydam, ale pisać muszę 🙂

Liranna
    Participant

😮

Fajna sprawa, naprawdę.

Thengel
    Participant

Nio.. Jestem pełen podziwu 🙂 Cóż więcej rzec. A co do STkowej powieści może jakiś e-book?

VolKhen
    Participant

Skoro napisalas cos trekowego to moze opublikuj to na forum...:)

Toreth
    Participant

Skoro napisalas cos trekowego to moze opublikuj to na forum...:)

Jedno opowiadanie poszło. Drugie moje ulubione jest trochę niewykonalne, bo część jest Vulcańskim alfabetem, wieć jako pdf zdałoby egzamin.

Nio.. Jestem pełen podziwu 🙂 Cóż więcej rzec. A co do STkowej powieści może jakiś e-book?

Zrobiłam stronę specjalnie dla niej, a potem rozrosła się do strony o opowiadaniach. Rzuciłam gdzieś link w temacie Opowiadania. Ale pomysł jest przedni, dziwne, że sama na niego nie wpadłam 😆

Edit: Strona z opowiadaniami została przeniesiona, może teraz nie będzie problemów z otwieraniem pdfów (a na pewno nie będzie już masy irytujących pop upów 😉 ). Nowy link: http://holodeck.annikylemehr.boo.pl/

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram