Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Chris Pine znów kapitanem?

Chris Pine znów kapitanem?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Wyraźnie widać, że Star Trek uczynił z Chrisa Pine'a wielkoformatową gwiazdę. Najpierw wybrany został do roli Jacka Ryana - bohatera wykreowanego przez Toma Clancy'ego. Teraz pojawiły się pierwsze głosy, że po kapitanie Kirku Pine zostanie Kapitanem Ameryką.

[more]

Dołączona grafika

Portal Cinemaspy otrzymał kilka dni temu e-mail, którego autor twierdzi, że jest dobrze poinformowanym pracownikiem wytwórni Paramount. Redakcja portalu zaznacza, że stara się publikować wyłącznie sprawdzone informacje, ale jako że news ten jest "duży", zdecydowała się go przedstawić.

Oto treść otrzymanego maila:

Może chcielibyście dowiedzieć się, że Paramount i Marvel domykają powoli umowę dotyczącą obsadzenia głównej roli - Steve'a Rogersa/Kapitana Ameryki. Fani będą podekscytowani, kiedy dowiedzą się, że Chris Pine jest czołowym graczem, jeżeli chodzi o tę rolę. Nie mogę powiedzieć, kto kryje się za pozostałymi kilkoma wariantami, gdyż mogłoby to zagrać na moją niekorzyść. Nie chcę mieć kłopotów.

Mam nadzieję, że to przydatna informacja. Śmiało wykorzystajcie ją, jak zechcecie.

Informacja ta nie musi być wyssana z palca. Przemawia za nią kilka okoliczności. Po pierwsze Chris Pine ma w chwili obecnej wolny grafik. Unstoppable jest już w postprodukcji, The Art of Making Money jest jeszcze kręcony. Kolejny Star Trek i film o Jacku Ryanie są na etapie tworzenia scenariusza. Co więcej (jak pisaliśmy niedawno w newsie: Kapitan Ameryka - Amerykanin z krwi i kości), wykonawca głównej roli ma zostać ogłoszony 1. marca. Wszystko układa się w sensowną całość. Teraz pozostaje nam czekać dwa tygodnie na oficjalne ogłoszenie ze strony studia.

Źródło: Cinemaspy.com[/more]

Krusty
    Participant

Nie tylko nie on.

perekel
    Participant

Nie tylko nie on.

Eeee... Jakoś sobie Pine'a/Kirka nie wyobrażam w kolorowych gaciach... :shock2:

Piotr
    Keymaster

Że niby w piżamce mu lepiej? ;>

Krusty
    Participant

Nie tylko nie on.

Nie ten superbohater. 😉

perekel
    Participant

Nie tylko nie on.

Nie ten superbohater. 😉

Dokładnie...

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram