Forum Trek.pl Newsy Star Trek Chris Pine W Drużynie A?

Chris Pine W Drużynie A?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4517

  Jako że praca nad StarTrek XI jest już ukończona, Chris Pine ma nadzieję, że stanie się częścią filmowej adaptacji swego ulubionego serialu z dzieciństwa.

  Jak informuje MTV,Chris Pine nawiązał kontakt z dawnym przyjacielem, Joe Carnahanem, w nadziei, że uda mu się dostać rolę "Szalonego Wyjca" Murdocka.

  [more]"Rozmawialiśmy o tym - powiedział - Bardzo bym tego chciał. Kocham Murdocka. To rola dla mnie."

  Carnahan i Pine pracowali już razem i to Carnahan załatwił Chrisowi jego "wielkie wejście", rolę w Smokin'Aces, filmie z 2006 roku, gdzie Pine grał rolę neonazisty i płatnego mordercy, Darwina Tremora. "Najlepiej bawiłem się na planie filmu Smokin'Aces w reżyserii Joe Carnahana, faceta,który reżyserował film Narc, a teraz robi TheA-Team." - powiedział Pine "Grałem tam neonazistowskiego, prostackiego mordercę do wynajęcia, postać tak odmienną od prawdziwego mnie, jak tylko można. To była świetna zabawa, właśnie dlatego, że to taka postać."

  Scenariusz The A-Team wciąż jeszcze jest w opracowaniu. Pine ma nadzieję, że zadzwonią po niego, gdy będzie już gotowy.

  "Rozmawialiśmy o planach na przyszłość" - powiedział - "Nie sądzę, że scenariusz jest już gotowy czy coś. Ale kto wie...?"

  Źródło:Trektoday[/more]

  Barusz
  Participant
  #70776

  Dla mnie to dobra wiadomość, bo oznacza zmniejszenie szans na to, że następny serial będzie neo-TOSem. Aktorzy z filmu Abramsa poczują się gwiazdami i nie będą się chcieli wiązać na stałe z żadnym telewizyjnym serialem, a z innymi przecież nie będą tego kręcić. Następny serial - 2400 r. i dalej!

  Lo'Rel
  Participant
  #70785

  Wcale nie byłbym taki pewien, że nie będą kręcić z innymi. Z reszta myślę, że póki co skupia się na filmach trekowych, nie na serialu, ewentualnie w perspektywie kilku najbliższych lat. Chyba, że serial w zupełnie innej konwencji, nie jakiś wieloletni tasiemiec, a np. dwusezonowa seria. Tak tylko teoretyzuję.

  Tsalex
  Participant
  #70831

  Ja raczej też nie chciałbym żeby powstał kolejny TOS, ale jak już poswtanie to niech już będzie. Najlepsze byłby czasy po Nemesis lub kolejny przeskok tak jak to było między TOsem a pozostałymi trekami i coś po 2400 r.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram