Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Chory komunistyczny pomysł staje sie faktem..

Chory komunistyczny pomysł staje sie faktem..

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 61 total)
  • Author
    Posts
  • Romek 63
    Participant
    #112304

    Należy bardzo surowo zaostrzyc polityke imigracyjna w Polsce i tyle.

    W Polsce jest obecnie tak niski przyrost naturalny że za jakieś 8-10 lat będzie brakowało ludzi do pracy bo znacznie większa częsć będzie na emeryturach niż obecnie. Tak więc wręcz odwrotnie - nie obejdzie się bez poluzowania polityki emigracyjnej. Pytanie tylko komu mamy ułatwiać osiedlanie się w Polsce. Czy osobom pochodzenia polskiego mieszkającym za wschodnią granicą Polski, czy Ukraińcom czy też Chińczykom i Wietnamczykom 🙄 Ja zasadniczo nic przeciw tym wszystkim nacjom nie mam, byle tylko nie fundamentaliści islamscy i nie Cyganie bo oni się prawie nie asymilują.

    Match
    Participant
    #112305

    Nie jesteśmy atrkcyjni imigracyjnie, nie ma co się oszukiwać.

    #112307

    Powinien byc zakaz wpuszczen ikazdego kto ma chociaz jedno małe wykroczenie, każdego pochodzenia arabskiego (wkrótce i francuskeigo i angielskiego) i paru innych osób. Wpuszczac wolno wszyskowierców prócz muzułmanów i wszystkich ludzi którzy s normalni (nie sa arabymi itp)Dodatkowo u niektórych osób zakazać stałego pobytu..Na osoby które przeszły na islam w Polsce nalezy nałożyc podatek dochodowy 90% oraz podatek praktycznie od wszystkiego (nawet od zbyt wysokiego lub niskiego IQ)Należy stłamsic Islam.. Później mozemy wpuszczac wiecej osób.

    Match
    Participant
    #112309

    A co z rodzimymi muzułmanami, że tak się złośliwie zapytam?

    #112314

    Każdy muzułamnin byłby dyskryminownay i miał ograniczane prawa.

    Match
    Participant
    #112315

    Lol, porównywanie naszych Tatarów do fundamentalistów :DLol 2 - nazywaj się libertarianinem, stosuj odpowiedzialność zbiorową 😀

    Zarathos
    Participant
    #112330

    Akurat muzułmanie, jako tacy, nie mają specjalnych problemów z asymilacją. Nasi tatarzy są tego najlepszym potwierdzeniem. O ile się nie mylę także niesemiccy muzułmanie są bardzo nowocześni i łatwo się asymilują. Problemem są Arabowie jako tacy i to chyba bez względu na wyznanie. Jak chcesz koniecznie kogoś prześladować, to Arabów, a nie wszystkich muzułmanów.Zresztą równanie polskich tatarów do arabskich oszołomów z Francji czy UK (bo pewnie o takich muzułmanów Ci chodziło), dowodzi tylko nieznajomości tematu. I historii tatarów na ziemiach Rzeczypospolitej. W ogóle język i historię kraju o którego tak bohatersko chcesz bronić znasz, jak...

    #112338

    Ważne by nie wpuszczac bydła podobnego do tego z FrancjiPolonista nie jestem - Nie robie wiele błędów wiec nie czepiajcie ise.

    Match
    Participant
    #112348

    Skoro powiedziało się A, to trzeba powiedzieć B - jak ich odróźnić? 😀

    #112349

    normalnie

    Match
    Participant
    #112350

    To ja zaprezentuję instrukcję

    #112351

    Należy bardzo surowo zaostrzyc polityke imigracyjna w Polsce i tyle.

    W Polsce jest obecnie tak niski przyrost naturalny że za jakieś 8-10 lat będzie brakowało ludzi do pracy bo znacznie większa częsć będzie na emeryturach niż obecnie. Tak więc wręcz odwrotnie - nie obejdzie się bez poluzowania polityki emigracyjnej. Pytanie tylko komu mamy ułatwiać osiedlanie się w Polsce. Czy osobom pochodzenia polskiego mieszkającym za wschodnią granicą Polski, czy Ukraińcom czy też Chińczykom i Wietnamczykom 🙄 Ja zasadniczo nic przeciw tym wszystkim nacjom nie mam, byle tylko nie fundamentaliści islamscy i nie Cyganie bo oni się prawie nie asymilują.

    Cyganie kradna ale mozn a robic na nich kase..

    Islamiści sa za groźni.

    FAB
    Participant
    #112355

    Kapitan, dawno nie widziałem osoby o tak obrzydliwych, rasistowskich poglądach. Wstydź się chłopaku i życzę ci, by Twoje poglądy nie zepsuły ci życia.

    #112357

    1. Obrzydliwe poglady to poglady lewicowe, demokratyczne, faszystowskie, pedofilskie, homoseksulne, zboczone, komnunistyczne itp..

    2. Gdzie ty tu rasizm widzisz? Ja nie toleruje araba bo jest arabem tylko dlatego ze jest muzułmaninem a muzułmanów nie toleruje bo widze co sie dzieje w Anglii, Feancji itp

    3. Japonia ma doskonałe prawo dot. Islamu dlatego sa bezpieczni.

    4. Jak poglady moga mi zepsuc zycie?

    http://www.wprost.pl/ar/283455/Dobry-Arab-...-w-Jerozolimie/ - Pochwalam takie zachowanie. Należy niszczyć meczety i zakazac noszenia burek.

    FAB
    Participant
    #112358

    Mam nadzieję, że jakiś moderator/administrator zablokuje tego człowieka. Przecież to co on głosi to jest łamanie prawa.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 61 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram