Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Chory komunistyczny pomysł staje sie faktem..

Chory komunistyczny pomysł staje sie faktem..

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 61 total)
  • Author
    Posts
  • #112269

    Tak ale to bylo kiedysa. Owszem Polanie zniewolili nne plamiona środkow Europejskie i stworzyli tewn kraj ale to było prawo silniejszego.. Teraz ci idioci chca nasz osuzkac.. Nie podbic (co bym zrozumiał ale tez bym sie bronił) ale zabrac nam wolność bez żadnej obrony z naszej stronyPolska to nie tylko kawałek ZIemi - Jest połaczona z narodem Polskim jak serce z całym organizmem..Sytuacja jest wina rzadu który mozna zmienic jak i cała sytuacje. UE jest sklazane na upadek...

    fluor
    Keymaster
    #112270

    Jeżeli patrzysz z tak skrótowej perspektywy, że Polanie stworzyli III RP, to potraktuj to jako kolejny etap - Polanie tworzą UE. 🙂

    #112272

    Nie Polacy beda nami rządzić a jakies oszołomy z brukseli... Gdyby Polska zajeła Europe to nie miałym nic przweciwko pod warunkiem ze niemcy i ukraincy mieli by prawa ograniczone i to bardzo mocno..

    Match
    Participant
    #112273

    Stawianie znaku równości między organizacją, do której przystąpiliśmy dobrowolnie, a ZSRS jest jednak dość pokrętne :DSkoro w Unii są idioci to chyba jako najwspanialszy naród świata nie mamy co się bać, że nas oszukają?Chyba, podobnie jak Zarathos, jestem eskapistą - tak naprawdę mało mnie obchodzi kto będzie rządził, byle rządził dobrze. A swoje związki z Polską widzę bardziej jako przynależność do kultury i miejsc, niż wspólnoty narodowej takiej, jak widzą ją nacjonaliści.BTW. To narody wymyśliły nacjonalizm, czy nacjonalizm wymyślił narody?

    #112275

    Stawianie znaku równości między organizacją, do której przystąpiliśmy dobrowolnie, a ZSRS jest jednak dość pokrętne 😀

    Skoro w Unii są idioci to chyba jako najwspanialszy naród świata nie mamy co się bać, że nas oszukają?

    Chyba, podobnie jak Zarathos, jestem eskapistą - tak naprawdę mało mnie obchodzi kto będzie rządził, byle rządził dobrze. A swoje związki z Polską widzę bardziej jako przynależność do kultury i miejsc, niż wspólnoty narodowej takiej, jak widzą ją nacjonaliści.

    BTW. To narody wymyśliły nacjonalizm, czy nacjonalizm wymyślił narody?

    "Skoro w Unii są idioci to chyba jako najwspanialszy naród świata nie mamy co się bać, że nas oszukają?"

    Tez mamy idiotów.. Co prawda nie takich jak OBama w USA czy śmieci z Brukeseli ale sa.

    "BTW. To narody wymyśliły nacjonalizm, czy nacjonalizm wymyślił narody?"

    Człowiek wymyslił nacjonalzim któy ściska narody za soba

    Match
    Participant
    #112277

    Człowiek wymyslił nacjonalzim któy ściska narody za soba

    Co robi?

    #112283

    Śiska narody. Nie pozwala na to by naród sie rozdzielił itp

    Zarathos
    Participant
    #112286

    Ach gdybyż narodów na świecie nie było,Jak nam by się wtedy szczęśliwie tu żyło!Dla dobra człowieka, dla szczęścia ludzkości

    #112287

    Narody MUSZĄ być. Ja nie cjhce żeby naród Polski przestał istniec. Kosmopolici sa idiotam i iszmatami. Z nimi sie robi tak samo jak w katyniu a ine dyskutuje... Kazdy kto dązy do zniszczenia Polski powinein byc publicznie rozstrzelany

    Match
    Participant
    #112288

    Ij tam muszą. Sama idea narodu ma coś około 200 lat 🙂

    Zarathos
    Participant
    #112293

    Zaraz muszą. Kiedyś ich nie było, to i w przyszłości ich nie będzie. Wszystko przemija. Entropia.A że Ty nie chcesz. Masz prawo, dlaczego by nie. A ja chcę. I też mam prawo. Niekoniecznie przy tym uważając, że jesteś idiotą i trzeba by Cię rozstrzelać. Chociaż pewnie fizyczna likwidacja nacjonalistów i polityków by proces likwidacji narodów i sztucznych podziałów przyspieszył 😈 Przy okazji jak z Ciebie taki Polak, to pisz poprawnie. Jakieś odstępy, może używanie znaków przestankowych. Szacunek dla ojczystego języka i tym podobne 😛

    #112297

    Zaraz muszą. Kiedyś ich nie było, to i w przyszłości ich nie będzie. Wszystko przemija. Entropia.

    A że Ty nie chcesz. Masz prawo, dlaczego by nie. A ja chcę. I też mam prawo. Niekoniecznie przy tym uważając, że jesteś idiotą i trzeba by Cię rozstrzelać. Chociaż pewnie fizyczna likwidacja nacjonalistów i polityków by proces likwidacji narodów i sztucznych podziałów przyspieszył 😈

    Przy okazji jak z Ciebie taki Polak, to pisz poprawnie. Jakieś odstępy, może używanie znaków przestankowych. Szacunek dla ojczystego języka i tym podobne 😛

    nacjonalizm jest w niektóych przypadkach dobry.l

    Match
    Participant
    #112298

    Być może, sugerujemy jedynie, że to dość nowa idea i wcale nie jest tak, że narody istniały od zawsze, przez co można przypuszczać, że w przyszłości również ich nie będzie.Zresztą skoro tylko w niektórych przypadkach nacjonalizm jest dobry to chyba znaczy, że w większości nie jest?I nieśmiało proponuję używanie spellchecka.

    #112300

    Narody mzoe przestana istniec lae nie terazNacjonalizm w wiekszości jest zbedny ale w niektóych sprawach sie przydajeNależy bardzo surowo zaostrzyc polityke imigracyjna w Polsce i tyle.

    Match
    Participant
    #112303

    Należy bardzo surowo zaostrzyc polityke imigracyjna w Polsce i tyle.

    A co to ma wspólnego z unią i nacjonalizmem?

    Zresztą i tak jest dość ostra, raptem ok. 100000 osób ma karty stałego pobytu i kolejne 50-60000 legalnie pracuje, z problemem nielegalniej imigracji właściwie nie mamy problemu, nawet jeśli ktoś dociera do Polski to zwykle tylko po to, żeby ruszyć dalej na zachód.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 61 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram