Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL Chorąży Keos

Chorąży Keos

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Participant

-Kurs 323 na 12! Ten galor nie ma prawa przeżyć! -Nagle wszystko zawirowało ci w oczach... ta miranda nie mogła konkurować z czymś ponad 60 lat młodszym. Eksplozja wyrwała konsoli resztkę życia. -Kurs 329 na 45! Kurs 329 na 45! sternik do cholery! -Teraz ty byłeś sternikiem. Dotarło to do ciebie gdy zobaczyłeś przypaloną skórkę znoszonego z mostka Reya. Szybko usiadłeś przy konsoli i wykonałeś rozkaz.-Taktyczny wymierz w tego B'Rela. Ognia! -B'Rel oberwał ale nadal był zagrozeniem. Ostrzelał Yorka i odleciał.-Kurs 123 naaaaaaa.... lekarzaaaaaaaaa........ -Porucznik szybko zajął miejsce kapitana, który skonał minutę potem. Kolejne pociski wbiły się w kadłub. Pożar na pokładzie 10 rozprzestrzenił się i przełamał gródż numer 7 teraz ma otwartą droge do maszynowni. Sytuacja wydawała się beznadziejna.-Ludzie uciekać z mostka! Zachwile w niego oberwiemy! -Wychodziliście z mostka.-Choraży uruchomcie pole siłowe!-Ale poruczniku tam są ludzie!-Ich sprawa! Włączyć to pole! -Nie było wyboru musiałeś włączyć to pole. Chwile później zobaczyłeś jasny rozbłys, a potem czerń kosmosu. Okrętem mocno wstrząsnęło, porucznik wpadł na pole. Usłyszałeś jego krzyka ale nie mogłeś już nic zrobić. Były dowódca leżał martwy.-No to chyba pan tu teraz dowodzi. -Powiedział jakiś załogant.ISS York - Osłony 0%, Średnie uszkodzenia kadłuba. Dwa duże pęknięcia na pokładach od 3 do 6. Eksplozja mostka, pole siłowe włączone. Mostek tymczasowy maszynownia. Pożar rozprszestrzenia się na pokładzie 11. Do maszynowni dotrze z 3 tury. Wyrzutnie przeładowane.Galor - Osłony 12%, lekkie uszkodzenia kadłuba. Wyrzutnie załadują za 2 turyB'Rel 1 -Osłony 0%, Ciężkie uszkodzenia kadłuba. Brak jednego skrzydła. Dekompresja na wszystkich pokładach.B'Rel 2 -Osłony 0%, SIF 23%, Uszkodzony mechanizm ładowniczy. Wyrzutnie awaryjne działają.

xmkk
    Participant

-Wymierzcie w galora. Jeśl bóg da to topedy w B'Rela!

lszekg
    Participant

York w ostatniej próbie zniszczenia przeciwnika wykonał niebezpieczny manewr. Wzleciał w górę wystrzelił z fazerów w galora. Fazery trafiły w osłony. Klingoński dostał jedną torpedą. -Szefie sensory wykrywają promieniowanie tahiono....Akademia Gwiezdnej Floty, San Francisco, Ziemia rok 2379Obudziłes się w swoim rodzaju torpedzie, Słyszałeś urywki głosu, spokojnego, logicznego:-Pełen odwagi....żegnamy....życie....w opiece....spoczywaj w spokoju Macie Keosie.

xmkk
    Participant

Począłem walić w ściany. -Ludzie! Niech mnie ktoś stąd wyciągnie!

lszekg
    Participant

Chyba wszyscy cię usłyszeli na sali rozległy się krzyki. Ktoś w końcu otworzył trumnę. -Mat! Jezu, myśleliśmy że kipnąłeś! -Podniecony kadet wyciągnął cię z trumny.-Taa mało brakowało.-No proszę. Admirale, jeśli można. Chyba pogrzebu nie będzie.Okolice Betazed rok później.Leciałeś promem właściwie nie promem a rozklekotanym okrętem kurierskim, gdyż dowództwo wsadziło cię w pierwszy lepszy ok¶et lecący na Betazed. Admirał Ross (bo to chyba on wymyślił projekt "Okręt dla chorążego") wysłuchał opowieści o alternatywnym wszechświecie dokładnie i dostałeś przydział oficera dowodzącego na nowym okręcie. Nie dokońca zrozumiałeś czy "nowy" oznacza mirandę zbudowaną z resztek ze składu, czy sabera. Przez rok widziałeś tu okręty, które w "twoim" wszechświecie nie mogły by istnieć. -Chorąży Keos do transportera. -Powiedział chłodny kobiecy głos, tak inny od tego z "twojego" wszechśwata. Jesteś tu już rok a i tak się do niego nie przyzwyczajiłeś.-Już idę.

xmkk
    Participant

Szybkim krokiem poszedłem do sali przesyłowej. -Proszę na dół. -Powiedziałem.

lszekg
    Participant

-Energia. -Błysnęło i po paru chwilach byłeś na korytarzu bazy gwiezdnej. Przez bulaj zauważyłeś dwie mirandy ciągnące na holu stary klingoński krążownik. -Śmieszne nieprawdaż? -Przed tobą wyrósł Catianin w stopniu komandora-porucznika. -Komandor Splis jestem, zastępca dowódcy stacji. Komandor Frederick miał nieszczęśliwy wypadek przy goleniu i znajduje się w sekcji szpitalnej. -Tu poruszył wąsami i parsknął śmiechem. -Co pan się tak dziwi? Każdemu może się zdarzyć. Frederick goli się brzytwą i ma za swoje. Tak więc ogólnie ma pan jakieś dwie minuty by stawić się na tarasie widokowym, z resztą ja też. Więc może pójdziemy razem. Milczałeś więc po prostu poprowadził cię na salę widokową. Stało w niej pół tuzina chorążych i jeden porucznik mający nietęgą minę. -Dobrze -Zaczął komandor Splis. -Wasza siódemka została wytypowana do programu okręt dla chorążego...-Komandorze jakie dostaniemy okręty?-...wyczytam wasze nazwiska i przydziały.Chorąży Keler USS Misouri. Klasa MirandaChorąży Grab USS Budberry - A. Klasa Nova -u przez salę dało się usłyszeć pomruk zawieść. Wiedziałeś o co chodzi, byłeś przy tym. Właśnie patrzyliście na butelkę szampana z wdziękiem sunącą w próżni ku nowemu okrętowi i jego pierwszemu kapitanowi bełkocącemu coś o dbaniu o honor. Butelka rozbiła się o okręt i rozmyła.. lakier okrętowy, Na rozmytym czerwonym tle tliły się słowa "Zbudowany przez geniuszy, prowadzony przez idiotów." Co było dalej owiane jest tajemnicą. Podobno odbyło się nadzwyczajne spotkanie admirała i ekipy projektantów. Po dwóch głębszych admirał Houlk wstrzymał projekt Nova. Okazało się że na wszystkich 145 okrętach znajdował się chaniebny napis. Projekt wstrzymano na dwa miesiące i tak zbudowanych zostało tylko 10 nowych okrętów Nova.-Chorąży Asbor USS Keley Klasa CentaurChorąży Lekad USS Howard Klasa OberthChorąży Rex USS Miranda Klasa MirandaChorąży Keos USS T'Pau Klasa Nova, -Dalej już nie słuchałeś Nova! Nowiutki okręt!

xmkk
    Participant

Odebrałem przydział chciałem jak najszybciej dostać się na okręt.

lszekg
    Participant

Pognałeś czym prędzej korytarzami stacji. Przed jednym z luków stało czterech marines.-Chorąży Keos? Proszę do nas.

xmkk
    Participant

-Co... jest? -Szybko pomyślałem czy czegoś nie przeskrobałem.

lszekg
    Participant

Wejście nie zajeło dużo czasu. -Cóż chorąży, poleci pan badac chmurę pyłu ze zderzenia dwóch asteroid. Ponieważ mogą się tam ukrywac piraci wzmocniliśmy osłony T'Pau i dodalismy do załogi paru naszych. Chyba nie będziemy mięli innych problemów?

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram