Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Chcesz wygrać STO? Nic prostszego!

Chcesz wygrać STO? Nic prostszego!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • cinus
    Participant
    #5275

    Na stronie gry Star Trek Online pojawił się konkurs, w którym głównymi nagrodami są pudełka z grą. Co trzeba zrobić? Otóż niewiele - wystarczy wymyślić nazwę dla przynajmniej jednego z trzech statków, których zdjęcia są prezentowane. Dodatkową satysfakcję zwycięzcy sprawi zapewne fakt, iż nazwy te będą później przyjęte oficjalnie w grze.

    [more]Owe statki, o których mowa, reprezentują 5 poziom okrętów - najwyższy. Wszystkie trzy należą do federacyjnej floty. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powodzenia!

    Uwaga! Tylko osoby zarejestrowane na stronie STO mogą brać udział w konkursie.

    [/more]

    Q
    Participant
    #83498

    coś mi sie wydaje że ta gra to jednak kicha będzie

    Tinek78
    Participant
    #83500

    Widziałem (i grałem w) betę (nie podpisując NDA, bo nie moje konto :]) i mam raczej dobre odczucia - podoba mi się. Tylko tyle bugów to dawno nie widziałem, a biorąc pod uwagę iż gra ma wyjść za trochę ponad miesiąc mam pewne obawy co do możliwości ich poprawienia na czas...Co do konkursu z newsa - jest on przeznaczony tylko dla mieszkańców USA, o czym można się dowiedzieć czytając dokładnie regulamin. :/

    cinus
    Participant
    #83501

    Da się załatwić, wystarczy rodzina w USA 😉 Ja mam, więc problem znika. W razie czego myślę, że da się dogadać zawsze.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram