Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Chat i IRC

Chat i IRC

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • Author
    Participant

Mam dostęp do Neo+ i i jak wiadomo nie mogę sobie wtedy pogadać na IRCnetcie. Może przeniesiecie serwer gdzie indziej?

Vashar
    Participant

Mam dostęp do Neo+ i i jak wiadomo nie mogę sobie wtedy pogadać na IRCnetcie. Może przeniesiecie serwer gdzie indziej?

Że co mamy zrobić? 😆 😉

a na pokonanie k-line w neo+ mamy mała recepte...

http://www.miedzylesie.waw.pl/cgi-bin/irc.cgi link sponsorowany przez TalShiar 😛

Piotr
    Keymaster

Mattik, przeciez w poprzednim poscie pisalem o tym problemie i podalem link do bramki, ten sam co Vashar przed chwila... eh...

mattik
    Participant

Niestety mi wasz link nie dziala. W kazdym razie piszę a nikt nie odpowiada.

Piotr
    Keymaster

Mattik, mozliwe ze ktorys serwer Cie nie wpuszcza, sprobuj inne. Do wyboru:krakow.irc.plwroclaw.irc.plwarszawa.irc.plpoznan.irc.pllublin.irc.plPo prostu wpisz jeden z nich w polu "Server". Oczywiscie w polu "channel" wpisz #trek.pl. 😉

Tom
    Participant

.. link sponsorowany przez TalShiar 😛

Poprawka, przez Obsidian Order c:>

OmegaOne
    Participant

A wlasnie ze nie, bo przez Sekcje 31 ;]

Xalein
    Participant

Omega ja to mialem napisac 😉

DarkLady
    Participant

Czy ten link jest jakis "szczegolny"? Bo tak sie sklada, ze ja z niego korzystam...

Vashar
    Participant

Czy ten link jest jakis "szczegolny"? Bo tak sie sklada, ze ja z niego korzystam...

Jest 😉

Inne bramki zbudowane na php nie przepuszczaja tych co maja neo+... ta na cgi przepuszcza wszystkich... jak? nie wiem... cudowna technologia z XXVIII wieku 😉

Fixer
    Participant

Jest 😉

Inne bramki zbudowane na php nie przepuszczaja tych co maja neo+... ta na cgi przepuszcza wszystkich... jak? nie wiem... cudowna technologia z XXVIII wieku 😉

Nie jest to jakas specjalna technologia "zwyczajne" bramki to javowski aplet ale wykonywany na kompie uzytkownika a ta bramka (skrypt wykonywany na serwerze) to taki przenosny tunel... laczenie z ircnet odbywa sie z servera na ktorym jest skrypt... i serw irc nie widzi neo a adres serwa ot i cala tajemnica 😛

Tom
    Participant

Jak to w życiu bywa, bramka IRC obsługująca Neostradę zakończyła swą marną egzystencję...

Nie lękajcie się jednak siostry i bracia w Treku ;), szukamy bramki zastępczej.

Tymczasem ci, którzy cieszą się dostępem do internetu nie przez Neo+ mogą odwiedzać kanał #trek.pl korzystając z klientów IRC (np. mIRC), lub zwykłej, nieobsługującej Neo+ bramki, aby porozmawiać z fanami Treka z Forum i nie tylko. 😉

Zapraszamy!

chatI
    Participant

...btw... biedni uposledzeni uzytkownicy neo+ od jakiegos czasu juz bez problemu moga wchodzic na irc... tak w ramach przypomnienia jakby ktos nie wiedzial ;Pc.

Gosiek
    Participant

...btw... biedni uposledzeni uzytkownicy neo+

Ambasadorze a gdzie tu dyplomacja? ❓ 😉 Takie sformułowania.... Proszę liczyć się ze słowami albo będziemy niedługo musieli naostrzyć swoje bat'leth-y... 👿

DODANE: a żeby się trzymać tematu: wchodzić na irc i korzystać mogą, ale sesje mają +r czyli większość opcji jest poblokowana (po szczegóły odsyłam TU)

Liranna
    Participant

Oj, ktoś tu się naraża i to bardzo. Jeszcze raz usłyszę biedni, upośledzeni a.... na temat użytkowników neo+ to sobie pogadamy, ale mniej delikatnie.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram