Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Castlevania - nowinki

Castlevania - nowinki

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #3215

  Obecne ostatnio w internecie pogłoski jakoby Paul W.S. Anderson miał zaniechać reżyserii filmu Castlevania na rzecz Death Race 2000 okazały się nieprawdą. Według wcześniejszych informacji projekt miał pójść w odstawkę w związku z pewnymi problemami związanymi ze scenariuszem. Jednak według informacji jakich reżyser udzielił serwisowi IGN, Anderson nadal jest związany z Castlevanią i ma zamiar zająć się produkcją mimo stale obecnych problemów.

  Castlevania to popularna od kilkunastu lat seria gier przygodowo-zręcznościowych z elementami RPG stworzona przez Konami. Opowiada historię wojny rodu Belmonts z Drakulą, który odradza się co każde sto lat by siać zło na całym świecie. Od roku 1987 seria doczekała się kilkudziestu tytułów na niemal każdą platformę.

  Film Castlevania nie ma być adaptacją żadnej z gier, lecz tworzyć własną historię do nich nawiązującą. Anderson mówi, iż można go wręcz nazwać "Dracula Begins".

  Źródło: Sci-Fi Wire

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram