Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Carson Beckett wróci do SGA?

Carson Beckett wróci do SGA?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Participant

Ciekawe informacje o obsadzie 4 sezonu Stargate: Atlantis ujawnił producent wykonawczy serii Joseph Mallozzi. W odpowiedzi na apele akcji Save Carson Beckett Beckett ginie w odcinku Sunday w trzecim sezonie Mallozzi zapowiedział, że aktor "z krwi i kości" powróci w dwu częściowym odcinku w drugiej połowie czwartego sezonu. Scenarzyści zastanawiają się także nad umieszczeniem Becketta w jeszcze jednym odcinku. Wskazówki na temat możliwości powrotu Becketta w sposób logiczny, podobno zawierają inne odcinki trzeciej serii. Szczegółów jednak nie ujawniono. Więcej na ten temat przeczytacie na GateWorld .

Cross
    Keymaster

Co mnie podkusiło, żeby przeczytać ten spoiler... 🙁

Krusty
    Participant

Uoo aż mi ciśnienie podskoczyło, jezu jak ja wytrzymam do tego momentu... a tak na serio to twórcy tego serialu już dawno powinni pójść na urlop. Ale nie oni pracuja nad trzecim srialem, zapominając że ostatni sezon SG-1 to totalna kaszana a SGA wcale nie lepsze.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram