Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Caprica - trailer

Caprica - trailer

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #3949

    Ukazał sie zwiastun serialu Caprica, prequela Battlestar Galactica. Na razie jest dostępny tylko na YouTube, więc nie należy się spodziewać najlepszej jakości. Trailer trwa niecałe dwie minuty i można go obejrzeć tutaj.

    Slawek
    Moderator
    #60048

    Serial science-fiction, w którym się nie 'szczelajom', a którego akcja nie rozgrywa się na magicznej wyspie? To się nie sprawdzi, nie w tych czasach...Serio, ludzi trzeba zmuszać aby się przełamali i spróbowali kontaktu ze zwykłym BSG. Najczęstszą wymówką jaką słyszę jest właśnie "nie lubię science-fiction" (tja, a do kina na Star Warsy to łażą).Caprica będzie jakąś miniserią czy tez jakimś dłuższym serialem? Nie znalazłem żadnych informacji dotyczących przewidywanej liczby odcinków.Tak czy inaczej, wygląda zachęcająco, więc czekam z niecierpliwością.

    I. Thorne
    Participant
    #60049

    Ja po trailerze zrozumiałem, że stworzą ludzkiego Cylona na podobieństwo zmarłej córki jednego z bohaterów.Zatem gdzie są blaszanki i ich badania w czasie pierwszej wojny???

    Barusz
    Participant
    #60050

    Np. może być tak, że w ręce blaszaków (zbudowanych niezależnie od tego) wpadły wyniki badań nad sklonowaniem dzieciaka i stąd wzięli się ludzcy Cyloni. Jak pamiętamy, jedna z dziewczynek, które młody Adama spotkał w Razorze miała na imię D'Anna, raczej scenarzyści nie podawaliby nam tej informacji bez powodu.

    By dopełnić obrazu nowej serii podam, że ma ona już także swoją stronę na IMDb.

    Comm_Luke
    Participant
    #60051

    i jak by nie patrzeć będzie polski akcent w serialu 🙂 Jedna z głównych ról gra aktorka polskiego pochodzenia, mieszkająca w Kanadzie - Magda Apanowicz. Występowała w Kyle XY, na AXN teraz chyba leci ten serial.

    biku1
    Participant
    #60100

    To mój pierwszy post tutaj więc witam. 😀

    Caprica będzie jakąś miniserią czy tez jakimś dłuższym serialem? Nie znalazłem żadnych informacji dotyczących przewidywanej liczby odcinków.

    Tak czy inaczej, wygląda zachęcająco, więc czekam z niecierpliwością.

    Obecnie "Caprcica" to jest dwugodzinny pilot.

    Z opcją jak się spodoba kierownictwu SciFi rozszerzenia do 13 odcinków pierwszego sezonu.

    A jak dobrze pamiętam to ostatnio zdaje się prezes SciFi Channel stwierdził, że jak się wszystkim pilot spodoba to zamówią nie tylko pierwszy sezon ale "normalny serial" bez jakiegoś góry ograniczenia co do liczby sezonów i odcinków.

    Ja po trailerze zrozumiałem, że stworzą ludzkiego Cylona na podobieństwo zmarłej córki jednego z bohaterów.

    Zatem gdzie są blaszanki i ich badania w czasie pierwszej wojny???

    Dokładnie taki będzie początek Cylonów a reszta potem nie odrazu powstaną tostery itd.....

    I pomyśleć, że wszystko przez to ,że jedna rodzina straci córkę i będzie ją chciała "mieć znowu".

    Np. może być tak, że w ręce blaszaków (zbudowanych niezależnie od tego) wpadły wyniki badań nad sklonowaniem dzieciaka i stąd wzięli się ludzcy Cyloni. Jak pamiętamy, jedna z dziewczynek, które młody Adama spotkał w Razorze miała na imię D'Anna, raczej scenarzyści nie podawaliby nam tej informacji bez powodu.

    Nikt obecnie dokładnie nie powiedział kiedy powstaną Centurioni - może powstaną jak wersja militarna dla wojska.

    Co do "Razora" to nikt tam nie miał na imię D'Anna - to zresztą już zostało wyjaśnione, że to był błąd w tłumaczeniu na str Hataka.

    A tak ta kwestia brzmi w oryginale:

    {76988}{77101}Tell them what happened to us.|Our ship was the "Diana". From Gemenon.

    Więc jak widać chodziło o statek "Diana" a nie imię tej dziewczynki.

    fluor
    Keymaster
    #60131

    Witamy witamy i zapraszamy do postowania 🙂

    Cross
    Keymaster
    #60140

    Szkoda, że trailer już skasowano :-/

    I. Thorne
    Participant
    #60163

    Zawsze myślałem, że najpierw były blaszaki, a potem ludzkie numery.Chyba szykuje sie zmiana kanonu a la Enterprise :>

    Barusz
    Participant
    #60166

    No i z miejsca pojawia się pytanie o nazwę nowej instytucji czy też nowego tworu - komu w koloniach przyszłoby do głowy nazywać tak samo szlachetną inicjatywę "ożywiania" zmarłych dzieciaków oraz roboty stworzone do wykonywania prostych prac fizycznych. Ale rozumiem że czegoś nie rozumiem i czekamy na film względnie nowe spoilery.

    Cross:

    http://www.youtube.com/watch?v=zcfT-dZziOQ 😉

    Piotr
    Keymaster
    #60171

    Barusz dzieki za link, uzylem go teraz w newsie.

    Cross
    Keymaster
    #60221

    Również dzięki!

    Dalek
    Participant
    #60342

    Ciekawe czy córka to 12 cylon z właściwego BSG.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram