Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Caprica może dostać drugi sezon

Caprica może dostać drugi sezon

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #5709

    Jak donosi Airlock Alpha, kilka niezależnych źródeł podało informację, że Caprica zostanie przedłużona - serial ma otrzymać drugi sezon.

    [more]

    Dołączona grafika

    Decyzja ta ma być oficjalnie ogłoszona w ciągu tygodnia, ale mówi się, że jeśli informacja się potwierdzi, to drugi sezon będzie krótszy z powodu nie najlepszej oglądalności. Spodziewać się należy 10-13 epizodów.

    Póki co jednak musimy czekać na drugą połowę sezonu pierwszego - a ta wystartuje dopiero w styczniu.

    Źródło: Airlock Alpha[/more]

    Infango
    Participant
    #91552

    dokładnie 2011-01-20 za 178 dni :)Fringe 2010-09-22 58 Stargate Universe 2010-09-27 63

    Lo'Rel
    Participant
    #91553

    Niestety serial jest słaby, nie czarujmy się. Mnie nie przekonał do siebie.

    twi
    Participant
    #91554

    Czemu dobre seriale dostają cancel a (po)twory takie jak ten kolejny sezon.Caprice jest bliżej do serii zmierzchu niż do BSG i chyba tylko dlatego :(A uniwersum BSG jest na tyle bogate, że ma potencjał na o wiele ciekawsze spin-offy, prequele etc.btw. Brakuje im pomysłów? to niech rzucą trochę grosza na webisody farscape.

    Cross
    Keymaster
    #91556

    Ja tam lubię 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #91557

    Sam pomysł ukazania jak technologia potrafi przerosnąć ludzi jest dobry, ale ten serial jest miałki i nijaki. Nawet nie pretenduje do bycia częścią uniwersum BSG. To taka szybka chęć na zbicie kasy na fali popularności BSG. Nieudolna niestety.

    Magnes
    Participant
    #91591

    Serial na wysokim poziomie. Jeśli wam się nie podoba - nie znaczy że jest słaby. Owszem, jest niskobudżetowy, co odbija się na efektach specjalnych - ale fabularnie stoi na bardzo wysokim poziomie. Jest też dość niszowy, bo nie każdy lubi taką tematykę, stąd może powyższa krytyka.

    Lo'Rel
    Participant
    #91596

    Powyższa krytyka nie opiera się na niskim budżecie --> efekty, które rzeczywiście są słabe, fakt. Opiera się na tym, że poziom, może miał być wysoki, ale gdzieś uleciał niczym eter. Nie wciąga, nie intryguje, nawet dosyć ciekawe zarysy postaci nie przyciągają do siebie. Utarte schematy przebrane w cyloński skafander. Na wysokim poziomie był poprzednik.

    Cross
    Keymaster
    #91599

    Nie wciąga, nie intryguje, nawet dosyć ciekawe zarysy postaci nie przyciągają do siebie.

    Ale to tylko Twoje spojrzenie na przedmiot dyskusji, ja mam wprost przeciwnie 🙂

    Utarte schematy przebrane w cyloński skafander.

    Ale tak jest wszędzie, można coś ubrać w mundur oficera Gwiezdnej Floty czy też pancerz szturmowca Imperium.

    Lo'Rel
    Participant
    #91605

    Ale to tylko Twoje spojrzenie na przedmiot dyskusji

    Owszem, moje spojrzenie. Jak najbardziej moje.

    Co do utartych schematów, nie twierdzę, że breja w mundurze floty nie będzie nią tylko dlatego, że jest w takowym uniformie.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram