Forum Fantastyka Gry Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Nie samym S-F i fantasy człowiek żyje. Czasem po pracy ma się ochotę kogoś po prostu zastrzelić. Dobrą okazją będzie ku temu nowa odsłona Call of Duty. Tym razem "pobawimy się" na Pacyfiku... Ostatni raz ten rejon widziałem w MoH: Pacific Assault. Pora odświeżyć sobie znajomość geografii tamtego rejonu...

Więcej pod tym adresem.

Krusty
    Participant

EEE raczej jak piszemy o grach to bym wołał żeby miały coś wspólnego z scifi.

Piotr
    Keymaster

A co wspolnego z scifi ma np. Diablo? 😉

Silver Phoenix
    Participant

Po pierwsze - choćby jeden z działów nosi nazwę: Sci-Fi, Fantasy, Action & Adventure.

Czyli nie tylko S-F.

Po drugie - podtytuł działu Gry: Wszystko na temat EF2, Armady, Bridge Commander i innych gier (nie tylko trekowych).

Po trzecie - skoro wolisz s-f to poluj na newsy i się dopisuj 😉

Po czwarte - zerknij na liczbę wyświetleń tematu. Kogoś - z dość licznej trzódki userów - ten news zainteresował.

Po piąte w końcu - gratuluję refleksu 🙂 Topic wisi już kilka ładnych miesięcy. Nudziłeś się akurat dziś, czy jak? 😀

(no offence 😉 )

Krusty
    Participant

To już człowiek nie może sobie postów ponabijać a tak na serio diablo to fantasy więc niech będzie ale COD nie akceptuje 😉

Erixin
    Participant

Ja gram prawie co dzień w COD 4 MW. Mój nick to Bad_Finger. Jeżeli ktoś ma ochotę pograć ze mną proszę odnaleźć mnie za pomocą komunikatora X Fire.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram